Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb meglepetés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb meglepetés, ajándék amit valaha párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Legjobb meglépetés: mikor megjelent, pedig úgy volt h nem tud eljönni/ott lenni.

Szigorúan vett ajándék: külföldi utazás

2017. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérte a kezem :)
2017. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Heart of Darkness ***** válasza:
96%
Az volt a legjobb, hogy szülinapomon mellettem volt és beszélgetett velem és adott egy apróságot is.
2017. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Egyszercsak kopogást hallottam az ajtón.. Ő volt az
2017. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Erositem a ,,mikor megkerte a kezem,, tabort. :€
2017. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első karácsonyunk együtt.

Nem is az ajándékok, hanem az, hogy soha úgy szeretve én nem éreztem magamat.

2017. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem éltünk együtt, amikor vizsga időszakom volt és nem tudtunk találkozni. Panelban laktam a földszinten. Egyszer csak kopogtat az ablakon, hogy ő hozott nekem süteményt :D nagyon aranyos volt
2017. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

A "titkos" online naplójának jelszava.

Igaz nem ő adta meg , hanem a keylogger, na de ami ott volt az volt maga a meglepetés! :)

Válás lett belőle :D

2017. nov. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindegyik hasznos volt a maga nemében. Írjon még aki gondolja.
2017. nov. 25. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor még távkapcsolatban éltünk csak hétvégente találkoztunk.Akkor épp valamiért kimaradt egy tali,azt hiszem munka jött közbe.Még is eljött hozzám egyik nap este,hogy legalább egyutt tudjunk aludni és reggel már ment sajna..Azelőtt még sosem tettek meg értem ilyesmiket.Házasok vagyunk 7éve,persze azóta sokminden mással is meglepett,de ez a legelső és legszebb :)
2017. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!