Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőgyógyász megkérdezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőgyógyász megkérdezi, hogy élek-e szexuális életet akkor hogy mondjam? FONTOS

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de azon kívül mindent csinálunk a barátommal. Na most ezt hogy mondjam a dokinak vagy az asszisztensnek, hogy ne tűnjek idióta nyökögő csajnak?

Életemben egyszer voltam már, de akkor ez még nem volt így.

Kérlek használható válaszokat, így is eléggé félek.Kösz

18L


2010. jún. 1. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Erre csak annyit válaszolsz, hogy "Még szűz vagyok." Ebben a válaszban benne van amit tudni akar, viszont amit nem akar tudni, az nincs benne.


Holdtündér

2010. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen azt mond,hogy szűz vagy.
2010. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az orvos nem a szaftos részletekre kíváncsi. egyszerűen megmondod, hogy szűz vagy, oszt kész.
2010. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen problémával keresed fel. Ugyanis ha valami elváltozás van a nemi szerveden vagy valami trutymálék folyik belőle ami eddig nem volt, azt azért elmondanám ha kézzel nyúlkált oda a boy. Mert kézzel is lehet bacikat terjeszteni. ÜDV23F
2010. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy a kéz is megfertőzheti. De gondolom ezt a kérdező is tudja. Ha nem, akkor a barátod mosson kezet mindig!


Holdtündér

2010. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudom... Csakhát attól tartok lehet elkaptam valamit és fontos lehet talán az 'egyéb' info is. De azt nem tudom igyzás hogy kéne mondani 'orvosiasan'
2010. jún. 1. 11:24
 7/15 anonim ***** válasza:
nyugodtan mondd meg neki, hogy szűz vagy, de van barátod és természetesen már foglalkoztatok egymással...nem fog többet kérdezni
2010. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nőgyógyász, de feltételezem, hogy ilyenkor csak a lehetséges rizikófaktorokat (nemi betegség, terhesség) akarja szűrni. Orál vagy kézimunka esetén azért elég marginális ezekre az esély.


20F

2010. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
még szűz vagyok,de van párkapcsolatom...ez a legjobb válasz!
2010. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kösz, ezekből összerakom a választ!
2010. jún. 1. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!