Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után tettétek i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tettétek i Facebook-ra hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akiknek van facebookja és ki is tették.

És nem, ez nem kardinális kérdés az életemben, csak pusztán kiváncsi vagyok, mások mennyi idő után teszi ki.


2017. nov. 24. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Januárban jöttünk össze, novemberben raktuk ki.
2017. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pontosan 1 év.


22/N

2017. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
soha nem teszem ki
2017. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha erre vagy k<väncsi, miért nem olvastad el a témában feltett kérdéseket és az azokra érkezett válaszokat?
2017. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kábé öt hónap.
2017. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
nem teszem ki mert ha megakarom csalni ne lássa már a kiszemelt h van nőm
2017. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

Exemmel két hónap után - de ő minden szart kipakolt.


Volt egy pasas, ő első randin közös szelfit akart, és kitenni, hogy együtt vagyunk. Hmmm, aztán erőszakkal megcsókolt, én meg eltörtem az orrát :)


A kedvesemmel kb. egy év után, de csak azért, mert már untuk, hogy boldog-boldogtalan ránk írogat (stricik meg prostik - külföldön élünk és keríteni próbálnak, stb.).

2017. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem szoktam kitenni.
2017. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem tesszük.
2017. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik válaszoltak. Kivéve, a szövegértési-problémával rendelkezőknek, akik mgis ideböffentették, hogy ők márpedig különleges hópihék, mert nem teszik ki Facebookra..

Én sem tettem ki, mégsem érzem magam felsőbbrendűnek.

2017. nov. 24. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!