Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fontos sok férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos sok férfinek az extrém dús haj?

Figyelt kérdés

Mármint, nem értem, hogy mi az oka, hogy ez kritérium.


Ilyenkor mindig elmegy az a kevés önbizalmam is, mert nekem sajnos elég kevés hajam van, mennyiségre ilyesmi:

[link]

Nem arról van szó, hogy nem törődök vele, ilyen jutott.


De amikor olvasom, hogy sokak szerint igenis legyen egy nőnek ilyen szinten extrém dús haja, mint pl:

[link]

[link]


A páromnak elmondása szerint tetszik a hajam, mert szőke, de előttem neki is extrém dús, de sötét hajú barátnői voltak. Szóval, ha ismerne extrém dús szőkét (biztos van ilyen, csak én sem ismerek), akkor nyilván az még jobban tetszene neki...


Ilyenkor, mikor ilyeneket olvasok, kevésbé érzem magam nőiesnek, mintha lenne valami hiányosságom vagy valami...


2017. nov. 24. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Neked attól függ a nőiességed, hogy mit olvasol a GYK-n?
2017. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert jol nez ki, de millio masik no van az orszagban aki jobban nez ki mint te, megsem hagy el a parod, valoszinuleg akkor sem fog ha egy dus haju szokevel talalkozik.
2017. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért adsz ennyire az itteni férfiak véleményére?
2017. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem fontos a dús haj. Viszont legyen hosszú.
2017. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szép arc. Vonzó alkat. Formás csöcsök. Jó segg. Szép pina...


Hm, nem látom köztük a dús hajat. Sőt, mivel heteró FÉRFIAK VAGYUNK, ezért pl a legtöbbünk a 3 kép között nem is látja a különbséget, amit mutattál. (Hogy mitől dús az egyik haj, mitől nem a másik). Eléggé leszarjuk, illetve eléggé ezredlegesek ezek.

Hajban egyedül ami fontos a legtöbb férfinak, hogy a hosszú haj szebb, mint a rövidebb haj.

2017. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, pár százaléka lehet a pasiknak, akinek nagyon fontos, mint nekem is. A többi pasi nem elég neked??
2017. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

"Nem, sajnálom. Én nem fogok szexelni veled, bármilyen jó csaj is vagy. Nem elég DÚS a hajad."


Nevetséges ezt elképzelni.

2017. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez csak a nőknek számít.
2017. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem fontos az. Itt sok mindent állítanak,hogy pl a kis mell szép, amit a valóságban még nem hallottam pasitól.
2017. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
A dús haj az egészség jele. Az egészséges nő egészséges bébit fog szülni.
2017. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!