Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek az olyan fiúknak, akik nekem igen?

Figyelt kérdés

Elenyésző kivétellel, nem próbálkoztak nálam olyan fiúk amilyen az úgymond ,,ideálom" lenne. Ami nagyvonalakban azt jelenti, hogy helyes arcú, intelligens, szerény. Mindig csak túl sok önbizalommal telt, nagyképű, jól vagy kevésbé jól kinéző, kevésbé intelligens pasik próbálkoztak. Mi lehet a gond velem?


A szerénység alatt egyébként nem azt értem hogy férfiatlan szerencsétlenség, hanem hogy nincs nagy arca, nincs nagy egója mint az emberek nagy százalékának. Ez az egyik legfontosabb, nem tudom miért de a nagyképűség iszonyatosan taszít. Tehát nem félénk, életrevaló, de nem nagyképű.


A helyes arcot nem tudnám definiálni, mivel eléggé furcsa az ízlésem, de inkább a finomabb vonások tetszenek.


Az intelligenciában a lexikális tudás másodrangú, az emberrel született intelligencia fontosabb számomra, nem fontos annyira az iskolai végzettség meg stb.


Oké most leírtam 3 dolgot, de biztos sok olyan ember van aki taszítana hiába van meg ez mind benne. Most csak próbáltam általánosítani.


De van az a nagyképű csajozó ,,mindegy, csak csaj legyen" típus akiken látszik hogy nem a személyem miatt próbálkoznak, hanem mert csak egy próbát megér. Igazából úgy érzem senkit sem érdeklek, csak egy csaj vagyok a sok közül, akinél azért próbálkoznak mert miért ne, és ha nem jön be, akkor mennek a következőhöz. Soha senki sem próbálkozott kitartóan, ha nem ugrottam a nyakukba már egy szép szó után, azt elutasításnak vették és lemondtak az egészről.


Na mindegy, van ez a típus, ami nekem bejön. Az ilyenek meg egyáltalán nem próbálkoznak.


1. keveset járok emberek közé. De amikor jártam akkor se volt másként. Két opcióm van, kinézet és első benyomás alapján vagy egy szürke kis unalmas senkinek tartanak vagy egy flegma p@csának, mert eléggé introvertált vagyok.


2017. nov. 29. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Női problémák: nem a megfelelő pasik próbálkoznak! Szörnyű; őszinte részvétem, gyermekem.
2017. nov. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Linkeld be egy olyan pasi képét,aki neked tetszik.
2017. nov. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a választ nem tudom megmondani, hogy miért van ez igy , mivel én is ugyanigy vagyok kb mint te csak nem lány vagyok.Mindig is komoly kapcsolatra vágytam és már alapból nem próbálkoztam olyan lányoknál, akik úgy viselkednek, hogy őket láthatóan az alkalmi érdekel és buliznak stb.Rengetegszer próbálkoztam lányoknál, de soha sem jött össze kapcsolat.pl. Interneten is volt akivel hónapokig leveleztem,találkozóra hivtam, erre összejött mással.

Nem vagy egyedül igy és hidd el vagyunk még páran akiknek nem jön össze.

Igazságtalan tud lenni az élet

21f

2017. nov. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos annyi jelenleg a hülye, hogy az intelligensekndk egyszerűen van mire felvágniuk. :D
2017. nov. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Heraclius értelmezni is kéne az írottakat nem csak átfutni és rávetíteni a saját nyomorodat...
2017. nov. 29. 04:45
 6/7 anonim ***** válasza:
az életkorodat leírhattad volna, kíváncsi lennék hány éves vagy.
2017. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs nyomoron, de köszi az ad hominemet, drága.
2017. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!