Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket hogy lehet értelmezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket hogy lehet értelmezni, ha valaki ilyet mond?

Figyelt kérdés

"Lesz ami lesz, sodródunk az árral, nem címkézzük fel a dolgot."

Ezt a "kapcsolatunkra" értette.

Viszont, mikor én mondtam neki, hogy csak szexben gondolkodtam az elején, ő rögtön kicsit zokon vette.

"Jó tudni, hogy az elején csak szexre gondoltál."- ezt írta.


Most ezeket hogy értelmezzem? :D Mert kicsit ellentétes a srác.


2017. dec. 1. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki sodródik az árral, az nem tudja, hova akar eljutni, nem tudja, hova fog eljutni. A második mondata arra utal, hogy jobban szeretné, ha komolyabban tekintenél rá.
2017. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt azt jelenti, hogy semmi komolyat nem akar, de benned meg akarja hagyni a reményt, hogy majd több is lehet a dologból. Ő tudja, hogy nem lesz, de szeretné ha te azt hinnéd, mert akkor nem hagyod ott.

Viszont ezt mástól hallani már nyilván fáj neki. Ha én hülyítek valakit, az mindig kevésbé fáj, mintha engem hülyítenek.

Olyan pedig nincs, hogy majd kialakul. Aki az elején nem akar többet szexnél, és ez a véleménye nem változik meg 1-2 találkozás után, akkor sosem lesz semmi belőle. Az őszinte párkapcsolat és szerelem nem így kezdődik.

2017. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. valaszolonal a pont, en is igy gondolom. Orul, ha neha megdughat, de komolyabbat nem akar. Meg tolt egy kis szinhazat is hozza, hogy jobban elhidd. Hany eves?
2017. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Azt hitte, ő a nagy kan, aki játszadozhat veled, aztán koppant egyet, amikor megtudta, h te sem akarsz többet.
2017. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű,legalábbis számomra.Nem akar tőled semmi komolyat.Azon pedig meglepődött,hogy az elején te sem akartál.Amúgy meg le..arja.Ebből nem úgy néz ki,hogy lesz bármi komoly.
2017. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!