Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A múlthéten láttam egy lányt és amint az arcára néztem azt éreztem hogy ő az igazi, úgy érzem beleszerettem.
2010. jún. 1. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem csak olyan volt hogy az arcára élveztem és akkor éreztem hogy ő az igazi, de miután letörölte elmúlt az érzés
2010. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első látásra szerelem nincs, de első látásra "de megdugnám" létezik. magyarul ez nem szerelem, csak egyszerű, erős testi vonzalom
2010. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"első látásra szerelem nincs, de első látásra "de megdugnám" létezik. magyarul ez nem szerelem, csak egyszerű, erős testi vonzalom"


Kamu. Első látásra igenis van szerelem!

2010. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt éreztem hogy de megdugnám, hanem hogy ő az a nő aki a legjobban illene hozzám.
2010. jún. 1. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, de még akkor is csak kívülről láttad. Ha megszólítanád és szercsipuszcsiláwcsizna vagy buta lenne mint a sötét éjszaka elmúlna ez az érzés rögtön ;)
2010. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor biztos:D

Viszont azt érzem nem ilyen hanem normális.

2010. jún. 1. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az már? :D Múlt héten volt, és lehet nem is látod többé. Velem ma történt ez, erősen megbámult egy fiú és nekem is valami fura érzésem támadt. Jó értelemben persze. Ilyen nem sűrűn van, de az ilyenen gyorsan át kell siklani.

Mégis mit tudsz csinálni ilyen helyzetben? Mert szerintem nagyon semmit.

2010. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Buszmegállóban láttam a lányt, rákerestem myvipen hogy 15-20éves lányok és a település ahol láttam és megtaláltam.

Szerintem nem érdemes átsiklani az ilyenen, én hajlamos vagyok hallgatni a megérzéseimre.

2010. jún. 1. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
1. :))
2010. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!