Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek leírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek leírás alapján egy ilyen fiatal csajról? Ti mivel hódítanátok meg srácok?

Figyelt kérdés

Legjellemzőbb ismertetőjegye, hogy nagyon szép. Jó alakja van, formás nőies és olyan szép arca, hogy a férfiak 99%-a oda van érte. Ebből következik, hogy 14 éves kora óta mindig volt valakije, általában a legjobb (nála nyilván idősebb) partinak számító srácokkal járt, általában kivételeztek vele a külseje miatt. Alapból nagyon kedves jóindulatú humoros, nem is kifejezetten buta de mintha látszana rajta, hogy nem kellett soha különösebben megerőltetnie magát (jó családban is nőtt fel stb),picit naiv viszont érdeklik a művészetek no meg a divat, kissé nagyképűnek hat de nem vészes. Szóval elég szerencsés helyzetbe született, és azért eléggé szereti a pasikat. (mondjuk a legtöbb nő is) legyen mondjuk 20 éves, egyetemista.


A kérdés a következő: Titeket érdekelne a csaj? Mit akarnátok tőle inkább csak szexet vagy kapcsolatot? Ha nem érdekel miért nem ha érdekel akkor miért? Hogyan hódítanátok meg egy ilyen lányt, mivel próbálnátok becserkészni? ((Tegyük fel, hogy aki nincs megelégedve azt felruházzuk egy ideális külsővel csak, hogy elhiggye magáról, hogy van esélye)) Zavarna titeket, hogy sok pasija volt? Esetleg lenéznétek mert az ő élete "könnyű" és mindent megkap? Ha tegyük fel ti nem akarnátok tőle semmit akkor mit csinálnátok ha ő viszont rátok vágyik?


Nehogy privátot írjatok, mert nem rólam szól a kérdés :D


2017. dec. 1. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha 100%-ig biztos forrásból tudom, hogy volt már jó pár pasija, akkor nálam eleve felejtős. Nem kedvelem az olyan nőket, akiknek sok csávó megfordult már a lábaik között. Azzal nincs baj, ha valaki csinos és ezzel valamilyen szinten tisztában is van. Azzal már nagyobb gond szokott lenni, hogy a szép, makulátlan küllemű emberek általában nincsenek belső szinten motiválva saját maguk vagy mások által, hogy fejlődjenek lelkileg, szellemileg, mivel a küllemi adottságaik alapján eleve kedvezményezettek bizonyos körökben, embereknél. Magyarul olyan fizikai adottság miatt kovácsolnak előnyt maguknak az életük adott területén, amiért nem kellett megdolgozniuk, s általában nem is tudják emiatt megfelelően értékeli a helyzetüket, sorsukat, az élet ajándékait. Nem akarnám meghódítani, nem vagyok én Casanova vagy Don Juan. Ha tényleg komolyan tudna venni (bár szerintem ez nem menne neki), akkor talán én is energiát fektetnék a kölcsönös megismerésbe, de erre kicsi esélyt látnék. Alapvetően nem igazán kedvelem a "mindig volt/van valakim" típusú embereket, akik képtelenek egyedül lenni akárcsak pár hónapig is.
2017. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

ugyanolyan lennék vele mint a többi nővel.

annyi,hogy ha már annyira odavan,akkor vigyen nyaralni valami meleg helyre januárban a mínusz 10-ben.

de volt nekem csini gazdag családból származó csajom.

mindig fizette a kaját,piát,nyaralni is elvitt,cserébe úgy megdugtam mindig,hogy a szeme is felakadt,pedig férfiak terén nem volt kispályás.

azon kicsit bedurcizott,hogy a jó csaj barátnőjét is megdugtam amikor piásan nálunk aludt,de megbocsájtott.

szóval én tudom élvezni az ilyet.

2017. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az emberekre, illetve a lányokra ez az élet kétféleképpen tud hatni. Egyrészt vannak azok, akik ha eleve értelmesek is, mivel nincsenek rákényszerítve, hogy bármiért küzdjenek, elkényelmesednek szellemileg, lelkileg. Másrészt vannak azok, akik ilyen körülmények ellenére normálisak tudnak maradni.

A kérdésben leírt lány egyértelműen az első csoportba tartozik. Ismerek, illetve ismertem ilyeneket. Igazi elkényeztetett, unalmas alakok. Szerencsére a másik csoportra is tudnék példát mondani.

2017. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod hódítani, légy gyakorlatias, talpraesett, és ne félénk.
2017. dec. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!