Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartanád ezt furának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanád ezt furának ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Ha az illető lány nem mondja meg a nevét. Mármint, nem nem akarja, hanem te nem kérded, ő meg nem mondja el magától, és a tiédet sem kérdi meg.

Ha mondjuk utcán szólítod meg, vagy vonaton, és hosszabban beszélgettek.


(Szeretem a nevem, nem ciki vagy ilyesmi, csak nem szeretem elmondani, és kész)


2017. dec. 1. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lényeges dolog. Szerintem nincs jelentősége.

Viszont te hogy ismerkedsz az utcán, vonaton? :o Szinte mindenki bunkóságnak tartja. Sehol se lehet ismerkedni, mert mindenki megy valahová és csak feltartom. Vagy épp a pasiját várja.

2017. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezi meg és/vagy ő sem mutatkozik be, akkor egyáltalán nem ciki. Viszont minden más esetben az.
2017. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ciki ebben az esetben.

Voltam úgy én is, hogy villamoson elegyedtem egy férfivel beszélgetésbe semleges témáról, és annak ellenére, hogy nem tartottam fontosnak a nevünk megosztását, ő bemutatkozott, így aztán én is. Beszélgettünk tovább, majd elváltak utjaink. Másnap már bejelölt ismerősnek a facebookon, és üzenetben randira invitált. Visszautasítottam és utána elég fura lett, majdhogynem haragudott.

Na ezért sokszor nem lényeges. Ha eljön az ideje, akkor lehet.

2017. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi beszélgető partnernek, ha megkérdezi, bőven elég a keresztnevedet megmondani.
2017. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
71%

Ha nem árulja el legalább a keresztnevét, miután 1-2 órát aktívan végigtrécseltünk, akkor kuka. Kéretlenül is szóba kerülhet közben, hogy kit hogy hívnak, viszont ha ez elmarad, akkor semmi értelme.


Nekem is van olyan nőismerősöm, akivel évek óta összefutunk kutyaséta közben, de nem tudjuk egymás nevét, holott jó néhányszor elmentünk már közös sétára is.

2017. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jártam már úgy lánnyal néhány hétig, hogy a vezeték nevét nem tudtam, és sose tudtam meg. Útólag arra gyanakszom, hogy lehet a keresztneve sem a valódi neve volt. Mondjuk ez nem zavar, végül is elég aktív volt az ágyban...
2017. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem fura.

ismerkedésben nincsenek szabályok.

sőt ez a dolog lehet egy elég jó érdeklődés teszt,hogy a legvégén azért megkérdezi e.

2017. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, önvédelemként jó megoldás, később, amikor már komolyabb lesz a kapcsolat, akkor felfedhetik egymásnak a dolgot - szerintem.
2017. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!