Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Az exbarátomnak másfél éve van egy új barátnője.(Ő hagyott ott engem)Pát hónapja megint keresi a társaságomat de csak szexet akar,a barátnőjét nem akarja otthagyni.Ha viszonzom a közeledését akkor meghátrál,ha nem foglalkozom vele akkor próbálkozik mindenféle trükkel.A szakításunk óta nem volt köztünk semmi!Belemenjek a játékba vagy próbáljam elfelejteni.Miért csinálja ezt velem?
2017. dec. 2. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
A srác még nem bírt tőled elszakadni, lehet, hogy alibiből tartja az új nőt, de legalábbis azért, hogy elfelejtsen téged. Szerencsétlen lány vélhetően nem is sejti, hogy csak egy "eszköz". Mindenesetre elég határozatlan pasi benyomását kelti az exed - semmiképp se menj bele ebbe az idegőrlő érzelmi csikicsukijába, újra fel fog kavarni, hogy az életedbe próbál visszaférkőzni és komolyan sérülni fogsz.
2017. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak egy gerinctelen féreg, aki több/más szexet akar, de arra lusta, hogy új szeretőt szedjen fel. Nem akar udvarolni, kényelmesebb a fiókból előrántani az exet és néha megcsinálni, ha a barátnő épp nem ér rá.
2017. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ettől sokkal jobbat érdemelsz kérdező ne hagyd hogy kihasználjon az exed.
2017. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha érzel még iránta valamit, akkor nehezebb lesz, de a legjobb, ha nem foglalkozol vele. A barátnőjét nem fogja ott hagyni, téged meg csak hülyít. Felesleges játszmák.
2017. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is pont ezt csinálja, csak rövidebb idő után. Eszembe nem jut beengedni az ágyamba egy ilyen férget! CSatlakozz hozzám, és légy végre boldog! Ismerkedj másokkal, én is ezt teszem, egyszer lesz egy náluk sokkal jobb partink.
2017. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén, mi szükséged van neked erre az egészre? ilyen unalmas az életed? Tojd le és lépj tovább.
2017. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóba sem állnék vele a helyedben.Arra nem méltó az ilyen hulladék ember,hogy leállj vele egyáltalán beszélgetni efféle dolgokról.
2017. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az exed igazi vadász a szó szoros értelmében csak a vadászat kedvéért csinálja már a zsákmány sem kell hisz már tudja hogy milyen vagy gondolom a barátnője kielégíti ..... tehát ez az a fokozat mikor nehezített pályán téged bolondít s mikor beadod a derekad akkor ő már élvez de nem akar elejteni hanem visszavonulást fúj és ismét becserkész sokat csináltam ezt anno nem vagyok rá büszke 49F röhögd ki ..... hacsak nem szeretsz préda lenni !!!
2017. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!