Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elony, ha egy no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elony, ha egy no nagyon szigoru magahoz?

Figyelt kérdés
Ertem ezt a munkajaban, a maganeleteben es a kulsejeben.
2017. dec. 2. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miben előny? Hogy ettől dobogni kezd e a pasik szíve? nem hiszem, hogy ezen múlik. de ez lehet része a személyiségének. ami egészében lehet izgi.
2017. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szigorú a munkájában, oké.


Szigorú a magánéletében és a külsejében, ez mégis mit jelentsen?

"Szigorú a külsejében", elvesztettem a fonalat...

2017. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
A lényeg hogy egészségeslegyen
2017. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Illetve tegyen érte
2017. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ti lányok szerettek rébuszokban beszélni.


Mi a túró az hogy szigorú a külsejében és magánéletében?

2017. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom az ,hogy egészségesen táplálkozik akkor is ha csokit kíván és edzeni jár akkor is ha utálja....

Mennyivel jobb ha valaki örömből és élvezetből csinálja mindezt és inkább megeszik néha egy csokit és nem tökéletes...de mindegy.

2017. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 6

Osztom a véleményt! Ráadásul a női szépségnek sok olyan oldala van, amit épp a felszabadultsága tesz igazán széppé (pl. mosoly, könnyed testtartás, kisugárzás)

2017. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De azt nem tudod megváltoztatni, hogy örömből edzz. Ha muszáj, akkor muszáj. Takarítani sem örömből takarítunk.
2017. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát...én pl amikor jártam, örömből jártam. Igen, szükséges is, de attól még lehet élvezni a mozgást. Amíg tehettem, futni jártam és aerobikozni, azt is imádtam. Utána edzőbe, azt is. Aztán lesérültem és most attól szenvedek hogy úszni kéne de azt pl nem szeretem...így marad a jóga. Az edzés most így nem öröm, de régen az volt.
2017. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet élvezni, de az öröm vagy adott vagy nem. Olyan nincs, hogy eldöntöm, mi okoz örömet.
2017. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!