Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Help! :" (

Figyelt kérdés

Van egy srác..nagyon tetszik nekem..sőt ez nem kifejezés ...szerelmes vagyok belé..nagyon.látom hogy ő is érez irántam valamit mert(egy edzőcsoportba járunk heti 3 szor látom...)szoktunk hülyülni,kacsingat nekem,ha ránézel húzogatja a szemöldökét ..ilyesmik..ez lehet annak a jele hogy tetszek neki??

Szeretem...de nem tudom vajon ő mit érez irántam és nem tudom mit mondjak neki, hogy felkeltsem az érdeklődését. én 16 éves vagyok ő 19...nemsokára elutazik Angliába az egész nyárra...még az edzőtáborba sem jön ahol kialakulhatott volna valami szoros kapcsolat...júni 5-én elutazik azaz szombaton..:'( hogy jelezzek neki?? vagy mit mondjak neki ?? SEGÍTSETEK!

köszi

16/L


2010. jún. 1. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
ha lepippantod teljesen világossá válnak számára az iránta táplált érzéseid
2010. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztem mondd el neki, mielőtt még elmegy..rossz érzés lenne neked, ha magadba folytanád....MONDD KI!

Sok sikert!:*

2010. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mondd neki hogy hiányozni fog..éésebből kialakulhat egy beszélgetés ahogy rátérhetsz a lényegre:D
2010. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogyan csókól. Mivel erre nincs normális válasz ezért simán lekaphatod. Én így jöttem össze a férjemmel 3 ével ezelött.
2010. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mond meg neki.... a mostani fiatalok kényelmesek lehet,h neki is tetszel SŐŐŐŐT ...csak épp könnyebb neki,h megvárja míg lépsz, de attól nem fog itthon maradni,mert nincs ami ide köti... számtalan lány van aki tetszhet neki,de ha most megmondod az érzéseid nyíltan őszintén akkor elérheted azt h interneten kicsit közelebb kerüljetek egymáshoz....Sok sikert és írj h mi történt:D
2010. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..:D írni fogok amint lesz valami..holnap megyek le edzeni remélem ott lesz és utoljára még találkozhatok vele és elmondhatom neki mi a helyzet!!
2010. jún. 3. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
teló száma nincs meg?? mert akk már most is írhatnál neki sms-t h mi a szitu :)
2010. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem sajnos nincs meg..:(
2010. jún. 3. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
uhh :/ háát akk holnap mindenképp mondd el neki h h érzel ;)
2010. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

20/F

Az ilyen edző akármikre járó fiúk nem olyan töketlenek, meg szégyellősek, úgyhogy szerintem becsüld magad annyira, hogy csak, és kizárólag ennyit mondassz neki, hogy "Hiányozni fog". Semmi mélyebb részlet.

Én egy tényleg rendes, visszahúzódóbb srác vagyok, nem sok lányt szólítottam még meg "így", de belül idegesítő, amikor olyan lányok vesznek fel msnre, akiket nem akartam.

Sokkal jobb érzés, amikor én szólítom meg.

Úgyhogy lányok, igenis kényszerítsétek ki, hogy a fiúk lépjenek! :D

2010. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!