Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igazak ezek a sztereo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igazak ezek a sztereotípiák?

Figyelt kérdés

- (szinte) minden nő a pénzre hajt

- "alfahímes" dolog, a nők csak a rosszfiúkat szeretik

- BMW-Audi mítosz

- alacsony férfiaknak nem jut nő


Jöhet még, ha valamit kihagytam.

Mennyire jellemzőek? Szinte csak itt olvasok ilyeneket, a környezetemben nem tapasztalom.


2017. dec. 2. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Kmu
2017. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Kis mértékben, de valamennyi alapja mindegyiknek van.
2017. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Van mèg pár:


A fèrdiak nem tudnak bevásárolni

Minden fèrfi a szexre hajt

A nők állandöan "tesztelnek" teória

Kötelező fizetèsi körök első randin



Sötöbö.

2017. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ram semennyire. A baratnoimre se. De ettol meg nagyon sok nore igen. Mint a legtobb szereotipia: nem alaptalan, de nem lehet belole altalanositani.
2017. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen, és van aki nem. Itt és a való életben is van példa mindkettőre.
2017. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

"Szinte csak itt olvasok ilyeneket, a környezetemben nem tapasztalom."


Itt van a kutya elásva. A GYK egy külön világ.

2017. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Vagy csak nem tudsz róla inkább,tudod én is olvastam és hallottam már sok dolgot emberektől.De csak mondták,azonban valójában nem úgy volt az.

A nők is ilyenek,mondanak valamit,aztán a teljes ellenkezőjét csinálják.

Itt az oldalon,meg a való életben is hányszor hallottam már férfi ismerőseimmel is, hogy a nőknek nem annyira számít a kinézet,meg átlagos kinézettel is lehet nőt szerezni stb.

Aztán mondtuk akkor,rendben próbáljuk ki élesben.

Mondanom sem kell szerintem,az összes nő kukázott minket az első másodpercben,annyi idő alatt pedig a kinézeten kívül semmi mást nem tud rólunk egyik sem.

Szóval a nőknek csak is kizárólag a kinézet a lényeg, semmi más.Aki jóképű,annak nyáladzanak,és futnak a nők utánuk.Aki meg nem,azt meg jobb esetben csak levegőnek nézik,rosszabb esetben meg is alázzák...

Megjegyezném, mindig is adtunk magunkra,és nem voltunk igénytelenek soha életünkben.

26/F

2017. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mercedesemre is buknak
2017. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Kéne dedó rovatot is létrehozni.
2017. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7-es, akkor te nagyon ronda lehetsz es túl jó nőkre hajtasz. Ismerettségi körömben az átlag alatti normális pasiknak is van barátnőjük. Talán nem világszépe, de van.

Ja, még egy. "Az átlagos nőkért is tízen állnak sorban." Ezt se tapasztaltam. (Nem magamon, én átlag alatti vagyok és átlagos párom van.)

2017. dec. 2. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!