Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó szexszel meg lehet fogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szexszel meg lehet fogni egy férfit?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Csak primitívet, de rosszal bárkit el lehet veszíteni.
2017. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Persze hosszú távon egy jó kapcsolathoz azért kell még egy s más...

2017. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
meg.41f
2017. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Egy időre meg. De azt embere válogatja, hogy meddig. Férfi vagyok, nekem a következők szükségesek egy hosszú, boldog párkapcsolathoz. (Nem fontossági sorrendben)Szeretet, törődés, kedvesség, jó szex, hűség, kaja/otthon melege, némi szabadság. (Ezalatt nem csajozást értek, hanem barátok, hobbik, saját szabadidő.)
2017. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ideig-óráig. Ha más nincs, amiben passzolnátok, csak szexkapcsolat marad.
2017. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Persze úgy értettem ha a személyiségem is megfelelő,ami tetszik neki.
2017. dec. 4. 11:51
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexel, ideig-óráig. Na és az sem működő képes, ha minden jó, kivéve a szex. A kapcsolat, egy összetett dolog, amibe bele tartozik a jó szex is.
2017. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elején ez sokat számít, de egy párkapcsolatban már vannak ennél fontosabb dolgok, amiket nem ellensúlyoz.
2017. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor én lehet, hogy primitív vagyok de nálunk már nincs szex és nem egy nagy összetartó erő így.

A gyerek miatt vagyok vele, meg mert neki semmije mehetne a híd alá...

Néha már ingerült és kiabál is már a párom.

De már megszoktam, hogy a nők vagy emberek most ugye más férfit nem ismerek kiengednek egy kapcsolatban pár év után... 40/F

2017. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Baj, ha csak ezzel lehetne megfogni. Minden másra ott az egérfogó.
2017. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!