Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ha egy férfi rajong értetek, udvarol és romantikus meglepetéseket szerez?

Figyelt kérdés

Hiába ismeritek de ő újra és újra meg tud lepni titeket.

És olyan mint ha újra-meg újra egy romantikus randin éreznétek magatokat?

A volt barátnőm szerint ez már túl sok volt neki. Pedig mindig megtartom az egyensúlyt az élet minden részén. 18/f



2017. dec. 7. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Mert a nők nem tudják eldönteni mit akarnak...

Ezért verni kell őket, és idővel megtörnek :D

2017. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

A szakadék szélén állva is tartsd meg az egyensúlyt, Man!

Szerintem értékelik, csak nem biztos, hogy mindig ugyanattól a férfitól. :P

2017. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki értékeli.
2017. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor érdemes elengednem ezt?
2017. dec. 7. 13:55
 5/12 anonim válasza:
Érdemes, ha nem akarsz mindig ex barátnőkről beszélni.
2017. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézd, teljesen mindegy mit csinálsz.

Ha kitalálsz ilyeneket, egy idő után az lesz a baj.

Ha nem, akkor meg az.

Ha racionálisan nézzük a dolgokat, akkor nem érdemes ilyenbe energiát és pénzt ölni.

Pl volt egy nőm, mikor összejöttünk panaszkodott hogy az előző párja egy romantikátlan tuskó volt, semmi kreativitás nem volt benne, soha nem talált ki romantikus meglepetéseket, pedig milyen jó is az...

Tőlem ezeket megkapta, mert tényleg szeretek ilyeneket kitalálni, adni.

Egy idő után azt kaptam hogy ezeknek semmi jelentősége, nem is igényli ezeket.

2017. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbálom úgy felfogni hogy, még nem találtam meg az igazit! Ha valaki szeret így fogad el ahogy. Ilyen romantikázósabb típusú vagyok.
2017. dec. 7. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Én jelenlegi párommal másfél éve vagyok kapcsolatban. Annyira nem igénylem a romantikus meglepiket. Néha egy virág nőnapra,meg szülinapozás,Karácsonyozás;meg persze évfordulóra kölcsönösen ajándékozunk,de ettől függetlenül valahogy nem érzem át annyira a romantikát. Az érzelmeimet szeretem kimutatni meg meglepni őt,de egyrészt viszonzást nem várok,másrészt a meglepik is inkább csoki amit szeret (szóval nem romantikus). Nem is tudom,számomra ez az egyensúly. Egy közös vacsi többet ér nekem mint 100 szál rózsa... Valamint az ajándékozás is csak azért fontos nekem mert az a szeretetnyelvem.
2017. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok romantikus típus, úgyhogy nem!
2017. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerd meg a párodat, és tapasztald ki, hogy neki mi a szeretetnyelve. (Gary Chapmen: Egymásra hangolva) Emellett figyelj rá, mikor van romantikus hangulatban, mert csak olyankor érdemes előhozakodni ilyenekkel. Különben hamar túllősz a célon, és pont az ellenkező hatást éred el vele.
2017. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!