Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti is ezt csináltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is ezt csináltátok volna? 22/F

Figyelt kérdés

Odamentem egy lányhoz a suliban akit már hetek óta kiszemeltem. Próbáltam megkeresni a sulis csoportban 1000 ember közül 2szer de nem találtam. Ezt elmondtam neki is és megkérdeztem a nevét. Elmondta a keresztnevét de nem mondta hogy nincs benne a csoportban. Annyit tett hozzá hogy hajrá. Aztán hamar kiderült hogy nincs benne a csoportban de végül más úton módon rátaláltam nagy nehezen.


Ha tudtam volna a nevét akkor sem akartam volna csak úgy bejelölni mert láttam a suliban, ezért is mentem oda hozzá.


Csakhogy arra sem méltat hogy visszajelöljön. Én teljesen normálisan mentem oda hozzá és beszéltem vele. Miért nem képes annyit elmondani hogy bocsi de lesz@rlak? El sem olvassa az üzenetemet.


Azt mondják hogy helyes vagyok és én is úgy gondolom hogy ápolt vagyok, meg jól öltözködök.


Ez azt jelenti hogy annnyira nem is érdeklem hogy azt az időt is sajnálja rám hogy válaszoljon nem?


Miért kellett egyáltalán elmondani akkor a nevét?



2017. dec. 10. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondta a keresztnevét de nem mondta hogy nincs benne a csoportban. Annyit tett hozzá hogy hajrá."

És te ebből nem vetted le hogy nem érdekled? Örülj neki hogy nem bunkózott jobban vagy nem alázott meg a nyilvánosság előtt..

2017. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én gyáva és illetlen dolognak tartom az online megkeresést amennyiben fizikai érintkezésre is van lehetőség és nem az anyagot kéred el (amennyiben egyetemi szaktárs).

Ami a nevet illeti én is jártam már úgy hogy nem tudtam kezelni a helyzetet mikor idegen srác de csinos vagy add meg a neved felkiáltással odajött és megadtam a keresztnevem. Bár azt közöltem vele hogy a vezeték nevem nem mondom meg a keresztnevemmel meg sokra nem ment. Szerencsére nem tált meg.

2017. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na ne vicceljünk. Mióta illetlen dolog odamenni egy lányhoz megkérdezni a nevét majd bejelölni facen. Nem egyből jelöltem facen hogy majd úgy megismerkedjek vele, úgy hogy egy szót sem váltottam vele.


Nem adtam elő magamat ráadásul hogy szia nagyon tetszel nagyon csinos vagy stb.

2017. dec. 10. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ennek az egésznek mi értelme volt? Ha hozzám személyesen odajönne egy csávó, hogy mondjam már meg a nevem, mert megkeresne a neten, valószínűleg az első gondolatom lenne, hogy nincs minden rendben nála odafent. Ha már odamentél, miért nem lett volna egyszerűbb kedvesen bemutatkozni, megkérdezni a nevét, majd kicsit elcsevegni. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor szabad az út, ha meg nem akkor meg fölösleges a neten kémkedni utána.
2017. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aláírom hogy egyszerűbb lett volna. Szóval abból hogy vettem a bátorságot és kiálltam elé úgy hogy egyedül sosem mozog, mindig van valaki mellette és megkérdeztem a nevét hogy megkereshessem a neten, mert láthatóan menni akart, azt szűrte le hogy egy p*cs vagyok, mondjuk önbizalomhiánnyal? Logikus
2017. dec. 10. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:

A keresztnev nem titkos infirmacio.

A nev elarulasa nem jelenti azt, hogy barmit is akar. Nem akart bunko lenni, hogy nem mondja meg.


Igen. Nem erdekled. Talan kotelezo neki?

2017. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha annyira nem akart bunkó lenni akkor miért hagyta hogy keresgéljem?

Persze hogy nem kötelező hogy érdekeljem őt. Hogyha látásból viszont ismerjük már egymást a beszélgetés után akkor egy bocsi de nem érdekelsz szöveget még igazán megérdemeltem volna.


Biztosan bennem van a hiba és valójában biztosan én vagyok a bunkó hogy egyáltalán be akartam jelölni különösebb beszélgetés nélkül.

2017. dec. 10. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene,ha valaki venne a batorsagot es odajonne megkerdezni a nevem.Szerintem nem volt semmi tolakodo benne,de valoszinuleg nem jottel be neki kulsoleg,ha nem jelolt vissza hisz eleg egyertelmuve tetted ,hogy tetszik neked. Az emberek meg nem szivesen mondjak ki az elutasitast.
2017. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor is ugyanúgy bunkónak tartanád, ha nem mondja meg a nevét. Igazából szerintem annyira egyértelmű volt a reakciója, hogy nem akarja, hogy megkeresd neten. Nem érdekled.
2017. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!