Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége, hogy a barátom pár exét követi instán?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Láttam hogy a barátom pár exét követi instán, de mind olyanok akikkel 7 éve volt h járt, 2 hétig max 1 hónapig de tudok róla hogy nem fűzte hozzájuk komolyabb érzelem, szóval nem vagyok rájuk féltékeny szerintem nem is olyan szépek meg tudom h a barátom oda van értem, és tudom azt is h nem érdekli h mivan velük, valószínüleg akkor követhette be őket amikor csinált instát h kik vannak fenn ismerősei (még mielőtt jártunk volna és elkezdte bekövetni. én is több 100 embert követek, néha olyat is akiről nemtom h ki, v akivel randiztam de azért nem jártam). Csak annyiba zavar a dolog hogy nekem azt mondta egyszerh ó ő csak azt követi be , akinél érdekli h milyen tartalmat tesz ki. na most jó, több 100 embert követ. meg 1-2 fehérneműs modell be van követve azt mondta h tök rég követte be ezeket, még előttem. de kiváncsiságból megnéztem h azok a csajok akikkel járt követik e őt és őt nem követik.Nyilván erre nem kérdezek rá, elég ciki lenne, de nem tudom hogy ez olyan dolog ami rosszul essen vagy sem..valószínűnek tartom h a barátomat nem érdekli szimplán v megfeledkezett h be vannak neki követve

23l


2017. dec. 10. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem!


Dedó rovat lejjebb.

2017. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsiságból.. "én a kém!"


sosem értettem ezt.. előtted bekövetett valakit, akkor oké, ha meg "alattad" akkor nem? :D

mióta veled van biztos nem vakult meg, ugyanúgy meglátja másban is a szépet, csak nem nyomul másokra. azért nem nyomul mert most veled van. ennyi nem kell ezt túldimenzionálni!


az meg, hogy követi az exét.. és? kövesse.. instán követi őt, a hálóban meg követ téged.. szerintem egyértelmű, hogy ki jár jobban.

2017. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mind a ketten fogyatékosok vagytok. :(
2017. dec. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy féltékeny, akkor minek írod ki a kérdést? Ha meg féltékeny vagy, minek tagadod le?

Egyébként nincs jelentősége.

2017. dec. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!