Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább Fiúktól kérdezném!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább Fiúktól kérdezném! Volt már olyan veletek h megmondtad egy lánynak hogy nem tudsz szerelmes lenni belé de azért jóban maradtatok, találkozgattatok is és egy idő után azon kaptad magad hogy mégis érzel valamit? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán igen!!!!!!!!!
2010. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetséges.
2010. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem! A fiúk még annyira sem "titokzatosak" mint a lányok. Ha egy pasi azt mondja hogy kész, vége, ennyi, akkor azt komolyan is gondolja. Esetleg ha nincs új husi a nap alatt akkor egy-két futómenetre még jó lehetsz neki! Kezeld azzal a pasival "hűvösen" ezt a szakítás utáni barátságot!
2010. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez nem szakitás!Ismerkedtünk de nem éreztem semmit a csaj iránt..és most lehet..
2010. jún. 2. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: Ez nem biztos. Ez relatív. Én pl. mindig megváltoztattam a véleményem, ahogy a kérdező is írta. Szóval csak általánosságban viselkednek így a pasik.
2010. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én együtt voltam egy fiúval,aki először szerelmes volt aztán már csak szeretett,de mindig azt mondta, h. lehetséges még h. belém szeret ismét, csak én olyan sokáig vártam erre h. a végén én is ki szerettem belőle,pedig már kezdett rendes lenni velem.
2010. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tőkésréce ***** válasza:

én mindig egyből érzem, első látásra, hogy szerelmes leszek-e illetve sok esetben már azonnal az is vagyok, vagy egyáltalán nem fogok tudni szerelmes lenni.

nem tudom, hány pasi viszonyul így a nőkhöz. én el nem tudnám képzelni, hogy az elején baráti viszony, majd elmélyül. valaki vagy tetszik vagy sem. a szikra egy pillanat alatt felgyullad már az elején. illetve, ha nincs az elején, akkor a továbbiakban sem lesz.

(persze azért teljese nem zárnám ki, csak még nem történt velem másképp soha)

olyan már több esetben előfordult, hogy az első randi után tudtam, nem akarok tőle semmit, max szexet. meg is szoktam mondani, ha a lány meg többet szeretne tőlem, mert játszani az érzelmekkel nem kifizetődő. ilyenkor viszont csupán a szexbe nem nagyon mennek bele, de hát ez van.

2010. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!