Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylem, akinek gazdag a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem, akinek gazdag a párja?

Figyelt kérdés

Természetesen nem azokra gondolok, akik érdekkapcsolatban vannak, vagy fontos volt számukra a pènz az ismerkedéskor, hanem azokra, akik véletlenül kerültek ilyen kapcsolatba.

Nemrég mesélt a pàrom egy kollèganőjéről, aki szerinte egy végtelenül szerény és aranyos làny, hogy már 2 éve kapcsolatban van egy külföldi milliomossal. A srác csalàdjànak valami gyárai meg egyéb vállalkozásai vannak a tengeren túlon.

A làny nem is tudta, hogy ilyen gazdag a srác, véletlenül ismerkedtek meg, és csak hónapok múlva derült ki. A páromnak is csak azért mesélte el, mert most izgul, amiért talàlkozik a srác szüleivel, és ugye lassan kiderültek a részletek.

De nem ő az egyetlen làny a környezetemben, többen házasodtak "felfelé" puszta vèletlenek soràn.

Volt, aki a munkahelyén ismerte meg a pàrjàt, volt, aki baràti társaságban, volt, aki online, de egyik sem kapcsolatnak indult.

Amikor ilyen sztorit hallok, mindig az jut eszembe, milyen szerencsések, búcsút inthettek a mindennapi anyagi gondoknak, és még imádja is őket a párjuk.

Az én körülményeim mindigis nagyon szerények voltak, javulásra csak akkor számíthatok, ha meglesz a diplomàm. Szülői támogatásra (pénz, lakhatás) màr érettségi óta nem számíthatok. Ünnepekkor ajándékozzzuk egymást, de az kölcsönös, év közben nem támogatnak, 4 éve külön élek.


Hogy tudnàm semlegesen hallgatni ezeket a törtèneteket, hogy pici se legyek irigy?


Vagy ez normàlis?


2017. dec. 12. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze...a szegény sorból származó kedves lány megismerkedett egy végtelenül kedves álruhás fiúval, de szerencsére a végén kiderült hogy igazából egy herceg, a fehér ló a bokor mögött volt kikötve. Az óperenciás tengeren túl ráadásul volt egy kristálypalotája is...Mi ez bazz valami szirupos lányregény?
2017. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Az,hogy picit irigy vagy, természetes.

De ne sajnáld, és ne törekedj ilyen kapcsolatra.


Van, amikor tényleg jól működnek ezek a jelentős anyagi különbségről induló kapcsolatok, de van, amikor a tehetősebb fél/pasi mindig is érezteti ezt, és függőségi viszony alakul ki - valamit-valamiért elven.


Nem mindig jó mindent megkapni és nagy dolgokra vágyni, egy idő után nincs miért vágyakozni, nincs miért dolgozni és nincs minek örülni ha mindent megkapsz.


Persze, lehet mondani,hogy ez ócska szöveg, de az az ember, legyen nő, vagy férfi, aki mindenért megdolgozott azt értékeli igazán, amit saját maga elér.

2017. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért nem magukat a gazdagokat irigyled? Ha te is az lennél akkor nem lenne szükséged gazdag párra.
2017. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Normálks. Emberek vagyunk :) Más meg más dologra irigy.

Nekem pl a szüleim 18 éves koromban lakást vettek, nagyon jó az anyagi hátterem, mindent megkaptam. Én meg azokra a lábyokra vagyok irigy, akik vékonyak, jó az alakjuk, mert hiába edzek és diétázok, mindig is tömörebb alakom van :( az egyik barátnőm meg vékony, mint egy modell, buknak rá a pasik, pedig azt eszik, amit akar.

2017. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3, Magukat a gazdagokat már nem is merem irigyelni, mert az màr tényleg nagyon tàvol áll tőlem. Az említett egyének úgymond beleszülettek, vagy ha nem is, azért nem a nulláról építkeztek, így nőttek fel.
2017. dec. 12. 09:38
 6/15 A kérdező kommentje:

3, Magukat a gazdagokat már nem is merem irigyelni, mert az màr tényleg nagyon tàvol áll tőlem. Az említett egyének úgymond beleszülettek, vagy ha nem is, azért nem a nulláról építkeztek, így nőttek fel.

Én soha nem leszek gazdag. Bàr, a párom se.

2017. dec. 12. 09:39
 7/15 A kérdező kommentje:

3, Magukat a gazdagokat már nem is merem irigyelni, mert az màr tényleg nagyon tàvol áll tőlem. Az említett egyének úgymond beleszülettek, vagy ha nem is, azért nem a nulláról építkeztek, így nőttek fel.

Én soha nem leszek gazdag. Meg a párom se.

2017. dec. 12. 09:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Őszintén, ezen nincs mit irigyelni. Attól, hogy a páromnak mije van, az még sosem lesz az enyém vagy egyáltalán a "miénk".
2017. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vagy az a szitu ahol még szegényen ismerkednek meg és később "együtt" gazdagszanak meg.


Én is szoktam úgymond picit irigykedni erre, de annyira azért nem kell túlgondolni, hogy még kérdés is szülessen róla.

2017. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilván sok pénzt csinálni csak pénzből lehet. Aki jómódú családba születik és megteheti hogy a legjobb egyetemeken tanuljon az mindig könnyebb helyzetben lesz mint mások. Ezért sem kéne lenézni például a kétkezi munkát végzőket mert nem mindegyik bunkó sutyerák csak éppen nem volt abban a helyzetben hogy befolyást szerezzen magának.

Fogd fel úgy hogy mindenki szeretne gazdag lenni tehát az ilyen jellegű irigység nem egyedi, de ne ez alapján ítélj meg embereket hogy mennyi pénzük van.

2017. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!