Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek nem "gáz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nem "gáz" egy fiún a Star Wars-os alsónemű?

Figyelt kérdés
Például amikor a lány épp orálozni készül, és Darth Vader "vigyorog" rá az alsógatyámról. Mit gondoltok?

2017. dec. 12. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ne bő boxer legyen, mert herevisszért okoz. :D
2017. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az az egy alsógatyád van?Nem tudnál orál előtt egy felnőtt férfiaknak valót felvenni?
2017. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz az én párom is szereti a Star Wars eltudnék rajta képzelni egy ilyen alsó gatyát sőt még úgy is,hogy tőlem kapja nem tartom gáznak sokkal inkább megmosolyognám,hogy milyen minta van rajta mert ilyen helyzetben kit érdekel a minta?Nem az a lényeg.
2017. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább felteszed a kérdêst mint hogy frlvegyél egy másikat
2017. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, milyen... ha konkrétan nagy, szembőli kép van az alsón Darth Vaderről ott, ahol a srác farka van konkrétan, én biztos röhögőgörcsöt kapnék. Nem azért, mert jaj, az geekség, hanem mert bizarr. Ha pici Darth Vaderek vannak rajta, vagy felirat, az már nem lenne gond.

Illetve engem a Star Wars-rajongás nem zavar, de engem se tartson azért buta p...nak meg hülyének, mert nem érdekel a Star Wars (2 részt láttam belőle, az elsőnek kijött részt meg a történet időrendjében elsőt, nem kötött le egyik sem).

2017. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most vettem ötös pakkban, van közte R2D2 is, kicsik és oldalt vannak a képek, ráadásul kényelmesek, úgyhogy gondoltam ezekben járok. Vagy randira vegyek föl mást?
2017. dec. 12. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy "fiún" nem gáz...
2017. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ha egy kicsit poénosra fogod a témát esetleg jól is kijöhetsz az egészből, mint én mikor kényszerűségből a kefélő bárányos alsót huztam fel. Nem kell hogy mondjam elmosolyogta magát a barátnőm mikor meglátta. Mondom neki: "remélem nem csak nézegetni akarod hanem ki is probálnád a képen látható pozokat." :D

Remélhetőleg nincs a SW-os alsóra írva hogy "Én vagyok az apád", mert akkor el van cseszve az egész, de erényövnek tökéletesen megfelelne xD

2017. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, párom is geek, csomó ilyen ruhadarabja van.
2017. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nem lézer kardot rántasz elő belőle akkor a fan csajod lehet be krepál :D
2017. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!