Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer szeret, egyszer nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer szeret, egyszer nem?

Figyelt kérdés

Heló, nos van egy barátnőm akivel már lassan 3 hónapja vagyunk eggyütt. Decemberben békültünk ki, aztán elkezdtük komolyan venni. Ez múlthéten volt, akkor ölelgettük egymást minden ami kell, aztán most meg, ha odamegyek hozzá csöndben van, ha megölelem egy ideig tűri aztán elmozdul. Ha közeledek hozzá távolabb megy. ,,elvileg" szeret.

Nem tudom mi a hiba bennem. Tudok sütni, főzni, mosni, takarítani. Nem is vagyok a legcsúnyább teremtés, kövér sem vagyok.

Azt vettem észre, mikor nem vagyok ott jó kedve van, beszélget stb. De ha odamegyek csönd van. Aztán nekek semmit nem mondd huzogatja a vállát, bezzeg más fiúk odajönnek akkor beszólogat nekik (poénból) meg stb. Én nem akarok szakítani vele, nem tudná, elviselni hogy mással van. Egyszer nem csaltam meg, fejembem sem volt.

Adnátok tanácsokat mit tegyek? (Nem fontos infó de 3 hónap alatt csók sem esett köztünk, és 19F)



2017. dec. 19. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy mi a problémája, hiányzik-e neki valami, vagy miért viselkedik így, és üljetek le megbeszélni. Ez a legjobb, amit tehetsz. Ha nem juttok egyről a kettőre, nem érdemes húzni.
2017. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma odamentem, megkérdeztem csak húzta a vállát. Mondom akkor megölelem, és annyi. 5 perc után ki is mozdult. Ennyi volt a nagy ,,megbeszélés". Kezdd már sok lenni nekem, de nagyon szeretem
2017. dec. 19. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes ez a viselkedés. Ha ilyen piti dolgokat nem tudtok megbeszélni, mi lenne később?
2017. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De normális lány most kuki tudja mi van vele.

Nem festi magát, nem a körmével párosul, a haja se kerül 6 millióba. Most nemtudom mivam vele. Elvileg nem velem van a baj, de akkor miért nem mondja el. (A gyakorikérdés nem enged csunyaszavakat :()

2017. dec. 19. 23:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen járás ha 3honap alatt csók se volt? Most komolyan... Ez egy nagy túró szívem. Van még annyi tényleg normális lány, aki örülne ha ilyen pasija lenne. Sztem hagyd és keress egy olyat aki megérdemel és viszonozza a dolgaid:)
2017. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj Nyusz',ez nem kapcsolat,ez egy fos!Szedj össze valami érettebb,érzelmesebb csajt!
2017. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez bezony valóban nem kapcsolat. Gondolom a lány fiatalabb nálad, azért nem akarja megbeszélni a dolgokat. De ez a passzív agresszív viselkedés egyértelmű jele hogy nem akar ebben a szituban lenni veled.

Szerintem engedd el, mert normális, őszinte szeretetre képes srácnak tűnsz, lesz még lány, aki ezt értékeli.

29/N

2017. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jobbat érdemelsz, tesó!
2017. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok/lányok. Igen még megcsalni sem tudnám, de ha így folytatja én megválok tőle. Ma már jobban éreztem magam vele mert ölelkeztünk minden. De mástól elköszönéskor ölelést kér, nekem meg a fejemhez vágja hogy csááá.
2017. dec. 20. 17:32
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem hogy kapcsolatban nem vagytok, de még csak nem is kedvel.
2017. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!