Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek segítségét kérném egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek segítségét kérném egy házi felmérést végzek: Szex során adtok is, vagy csak kaptok inkább a partnertől?

Figyelt kérdés
Kérnék szépen kb. testmagasságot és kg-ot is a válaszolóktól. Köszönöm.

2017. dec. 20. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Olyannal nem vagyok együtt aki nem ad...
2017. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Kilót és magasságot? Minek? :D

Természetesen adok is. Ez erről szól: kölcsönös örömszerzés. De van amikor csak adok, s van amikor csak kapok, ha az orálra gondolsz. Nem csináljuk mindig ugyanazt forgatókönyv-szerűen.

169cm és 56kg vagyok.

2017. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Már bocsi, én pasi vagyok, de a szeretkezés arról szól, hogy közös örömszerzés mindkét félnek. A nő nem aktív, tesz érte, az csak dugás, amit köszönöm, nem kérek.
2017. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, miért függ össze ez a súllyal és a magassággal, de egy jó kapcsolatban a szex a kölcsönös örömszerzésről szó, így természetesen adok.


167 cm és 66 kg


22/N

2017. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen adok és kapok is. 169 cm és 50 kg
2017. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Adok és kapok is természetesen. A párom figyel rám, és azt szereti ha nekem is jó. Viszont van hogy csak adok. Imádom orálisan kényeztetni.

Tehát kölcsönös.

23N

162 cm, 52 kg

2017. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!