Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párom családjához már kb 2 hónapja nem megyek, mert kezdtem úgy érezni hogy nem látnak szívesen a megjegyzéseik alapján, a legutóbb nem is köszöntek nekem, megjegyezték hogy nem szeretik amilyen vagyok, meg végig csak degradáltak folyamatosan.

Én meg már nem tudtam elviselni ezt a bánásmódot, sírtam is. Nem értem miért voltak velem ilyenek, mert én végig kedves voltam és segítőkész. Csak nekik nem tetszett hogy nem vagyok olyan csevegős, bőbeszédű.

A párom már egyre többet veszekedik velem, hogy mi az, hogy nem megyek hozzájuk, pedig itt van a karácsony is mindjárt..

Most volt a szülinapom, úgy gondoltam ha felköszöntenek és meghívnak magukhoz karácsonyra, magyarán ha azt látom rajtuk hogy érdeklem őket és hívnak, akkor elmegyek karácsonykor hozzájuk. De nem történt semmi.


Mondtam a páromnak is hogy nem szeretnék menni, el is mondtam az okát, de ő végig csak azt magyarázza hogy pedig szeretnek engem meg kérdezik mindig hogy miért nem megyek, de ha én nem leszek képes elmenni hozzá karácsonykor akkor ő se jön hozzánk.

De ha egyszer én azt látom és érzem hogy nem szeretnek, akkor nem fogok odapofátlankodni, én úgy gondolom ha tényleg szeretnének akkor hívtak volna, nem a páromtól kérdezgetnék.. Én egyáltalán nem érzem hogy kívánatos személy lennék ott, és én sem érzem magam jól így náluk. Az fáj a legjobban hogy ezt a párom nem érti meg. Tudom hogy rossz neki 2 tűz között, de megérthetne engem is...

Fogalmam sincs mit tegyek így...


20/L



2017. dec. 21. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az van hogy poenbol beszoltak neked, te meg komolyan vetted.
2017. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Lebuktatnám a családot a pasi előtt, mert amíg ő nem látja, úgyse fogja elhinni és téged fog okolni.
2017. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez miért poénos?
2017. dec. 21. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem jol kommunikalsz, hiszen elmondasod alapjan sem vagy csevegos. Ismeretlen emberek ezt eleg konnyen felreerthetik, es ugy erezhetik, hogy te akar tobbnek erzed magad mint hogy hozzajuk szolj pl. vagy hogy te sem akarsz veluk beszelgetni es leszarod oket, mert egyszeruen hidegnek tunsz. Es ehhez merten fognak reagalni a te "nem csevegos" viselkedesedre. Nem utalnak teged eleve, hanem nem ertik, hogy miert derogal neked beszelgetni veluk.
2017. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszélgetek velük. Csak nekem nem olyan a stílusom mint nekik, hogy mindenkit kibeszélünk és lekezelünk, lenézünk másokat. Értelmes dolgokról beszélgetünk ha beszélgetünk. Nem vagyok "mindenlébenkanál", "mindenrőlelbeszélgeteksimán" típus, ez van.
2017. dec. 21. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod a dolgokat, én is így tennék. Viszont most karácsonyra tekintettel egy próbát még tehetsz hogy elmész hozzájuk. Aztán stop. Legfeljebb nem mész többet.
2017. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!