Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan embertől kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan embertől kaptok Karácsonyi üdvözlő Smst akitől nem szeretnétek, arra mit reagáltok?

Figyelt kérdés

Véletlen küldtem egy pasinak, egyszerüen nem töröltem a kontaktlistából, és csoportos smst küldtem.

Amit válaszolt, köpninyelni nem tudok.

Én ha ilyet kapnék max nem reagálok rá.


2017. dec. 23. 07:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En elolvasomes kesz. Nem irok semmit vissza.
2017. dec. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen megrenditő választ küldhetett egy karácsonyi üdvözletre, de arra ne reagálj. és most, míg friss az eset töröld!
2017. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hülye qva vagy... ezt kaptam válaszul kb egy oldalnyi ecsetelésben.

Töröltem már.(kb évente csinálok egy kontakt karbantartást, akkor szoktam törölni olyanokat akikkel pár alkalom miatt cseréltünk csak számot, hiába elférne, de minek)

2017. dec. 23. 07:51
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Egyből gondolnám, véletlenül küldte, vagy csoportosan, stb.

Nem reagálnék rá.

De valószínű az összes frusztrációját kiélte most rajtad, én visszaírtam volna neki valami frappánsat.

2017. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly randiztam egy nővel, majd a sokadik randi után úgy döntött, hogy inkább hagyjuk. Ok, elfogadtam, majd 3 hónapra rá kaptam tőle karácsonyra SMS-t.


Megköszöntem, viszont kívántam, és ennyi volt.

2017. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem én is megköszönném és viszont kívánnék boldog karácsonyt vagy legfeljebb nem válaszolnék.


Kíváncsi lennék mi a kettőtök története, amiért egy ártatlan sms-re így reagált? Valami oka csak van, normális ember ilyeneket nem hogy karácsonyi üdvözlésre, de úgy semmire sem ír.

2017. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hosszú...

Azt hiszi, hogy csak játék volt számomra a vele töltött idő. Megítélt, és elítélt azért aki vagyok.

Fájt olvasni a sorait

2017. dec. 23. 09:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Nembaj, legalább tudod mit érez, hol tart.. Nem kell reagálni semmit.

Nem véletlen, hogy nem vagytok együtt.

2017. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem válaszolok.
2017. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Na, most már átérzed "jókívánságodat" válaszából;)


Kurta egy szánalmas: "csoportos sms"...a pofám leégne, ilyet tennék.Ebből az látszik, mennyire tartasz valakit, egy a sok közül számodra...

2017. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!