Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiknek szoktátok javasolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknek szoktátok javasolni azt, hogy vegye lejjebb az igényét?

Figyelt kérdés

Szerintem azoknak illik lejjebb venni, akiknek olyan kikötésük van, hogy rendelkezzen mondjuk min. 200 ezres fizetéssel, lakással, albérlettel, jogsival, szöke haj kék szemmel, 1-2 diplomával, ne legyen szemüveges stb. Ezek olyan kikötések, amik teljesen feleslegesek, mert mi van akkor, ha egy srác szőke hajú, kék szemű csajt igényel, de egy feketébe szeret bele barna szemmel vagy, ha egy csaj elvár egy albérletet, de a srác nem akar felesleges pénzt költeni albérletre, mivel a párjával együtt akar külön válni az ősöktől. Ezeket az elvárásokat amiket fentebb írtam nevetségesnek tartom.

Aztán van mikor valaki évekig nem találja a párját és csak alap igényei vannak, de még akkor is megkapja azt, hogy lejjebb kéne adni. Nekem csak annyi igényem van, hogy egy nő arcra tetsszen, mert ha nem tetszik akkor nem tudnám megcsókolni ne legyen elhízott és csontsovány, belsőleg meg alap, hogy legyen valami közös témánk, őszinteség számomra elengedhetetlen, ugyanez van a kedvességgel, megértéssel és ne csak a barátnőm legyen, hanem jó barátom is. Úgy érzem nem várok el sokat és ebből nem tudnék lejjebb adni, mert akkor nem tudnék boldog lenni mellette és ilyenkor még egyedül is jobb.


2017. dec. 24. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én ilyet egy pasinak javasoltam, de nem a külsőségek miatt.

Önállótlan volt, tudatlan, egy minimálbéres munkás volt.

Ennek ellenére iskolázott, vele egy idős, érett, felnőtt barátnőt keresett jó jövedelemmel és saját lakással.

Neked szerintem reáliska az elképzeléseid, nem kell ebből leadni.

2017. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha mások nyomására veszi valaki lentebb az igényeit akkor boldogtalan lesz.

Az önszántunkból történő kompromisszum célravezetőbb úgy gondolom.

2017. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Senkinek. Mindenkinek szíve joga azt keresni, akit, amit akar. Max, sosem fogja megtalálni. Másrészt meg nem is igazán értem ezt. Nekem, soha nem voltak ilyen felsorolt igények, kikötések. Csinálok egy listát és ahhoz tartom magam minden pontban, soha nem lesz párom. Lista nélkül is van szerető és szeretett párom.
2017. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezt azoknak szokták mondani, akik lényegesen többet várnak el, mint amit nyújtani tudnak.

Egyszerűen azért, mert ilyen feltételekkel szinte kizárt, hogy valaha párt találnak.

Jobb esetben ez magától is eszébe jut annak, aki évek óta próbálkozik, de nincs eredménye. Ott már komoly gond van az önismerettel, ahol másnak kell szólni, hogy kicsit vegyen vissza az igényekből.

2017. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az asszonynak mikor a nyaralásról álmodozik.
2017. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem nem irreális, ha mondjuk valaki keres 250ezret, és szeretne egy olyan párt, aki legalább ennyit keres szintén.


Az vegye lejjebb az igényét, akinek az elvárásai az egekben vannak, de ő maga felmutatni meg semmit nem tud.

Például mikor mondjuk csóró csúnya kövér/sovány, anyuval élő önállótlan pasik hisztiznek, hogy nekik jó nő kell. Mire fel? :D


Minden más esetben meg ne adja az ember alább a minimumnál, nyilván így nehezebb a pártalálás, de megalkudni nem szabad. A te elvárásaid sem irreálisak. Alap, hogy az ember vonzónak találja meg kedvelje a párját :D Ha neked a vonzó a szép arcú átlagos alkatú, akkor az. Ha valakinek a sportos fitneszmaca, akkor az.

2017. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Na most tételezzük fel egyik keres 150-t a másik 250-t, de mégis egymásba szeretnek, szerintem ezzel semmi gond sincs még akkor sincs ha esetleg 350-t visz haza, mert az igaz szerelem felülírja az anyagi dolgokat.

Nem is beszélve arról, hogy normális párkapcsolatokban nem az van, hogy megkeresem a pénzemet és mind az enyém, hanem közös kassza lesz. Akik a fizetés különbségek miatt csinálnak fesztivált azoknak nincs helyén az erkölcsi értékük és nem való nekik párkapcsolat.

Persze az se normális, ha a kevesebbet kereső azon hisztizik, hogy többet visz haza a másik.

2017. dec. 24. 12:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Viszont ha az egyik félnek annyi pénze nincs, hogy minden nap teljen meleg ételre, vegyen egy kávét úgy, hogy marad aznapra pénze, akkor ez így nem fog menni. És ebben az esetben a másik se milliomos, csak éppen hogy jól keres.
2017. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát ezt köszönd a kapitalizmusnak és az egyenlőtlenségnek. Kell ez a társadalomnak? Szerintem újításra van szükség, ami egyenlőség baráti.

De amúgy, ha szereti és támogatja a másikat, hogy egyszer jobban keressen akkor működhet szerintem csak szeretni kell a másikat.

2017. dec. 24. 14:07
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted az járható út, hogy friss ismeretség esetén az a fél, aki mondjuk 300-at keres, az ad a 100-at keresőnek még 100 ezret, hogy egyenlően legyen pénzük? Nekem valahogy nem így az igazságos, mindenki gazdálkodjon abból, amije van, ne a másikéból.
2017. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!