Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis súlyfelesleg miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis súlyfelesleg miatt miért kell olyan nagy hajcihőt csinálni?

Figyelt kérdés
Engem megmondom őszintén nagyon zavar ez a mai fitness kultúra, hogy olyan embereket jelenít meg a média, amit a média topkategóriásnak tart, mint férfiaknál az izmos test, a nőknél a zsírnélküli homokóra alkat. Azt látom, pláne a nőknél, hogyha van egy kis 10 kiló feleslegük akkor már jaj istenem mi lesz. A párkeresésnél is mi azzal a gond, hogyha valakinek van egy kis súlyfeleslege? A kis súlyfelesleg alatt nem a 150 kiló feletti kategóriát, hanem azt, hogy nem szeret sportolni, szeret enni, de mértékkel. Én pl. telt idomú nőket sokkal vonzóbbnak tartok, mint a vékonyakat, jó igaz az egészségtelen elhízást azt nem tartom vonzónak és az ellen én is tennék, ha nagyon kövér lennék, de mivel nincs rajtam olyan sok súlyfelesleg így úgy vagyok vele, hogy minek sportoljak, hogyha nem találom élvezetesnek.
2017. dec. 26. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Mégis hazánk az egyik legelhízottabb ország Európában, úgyhogy nem értem, mi a problémád!


A szépség pedig szubjektív, van, akinek ez tetszik, van, akinek meg az, ennyi.


Egyébként pedig MOZGÁSBAN AZ ÉLET! Hallottad már? Talán azért mozogj egy keveset heti szinten, hogy az izmaidat és a testedet fitten tartsd, hogy tovább élj.

A mozgás pedig jó stresszoldó!


Az egészség pedig a legdrágább kincs!

2017. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én molett vagyok. Viszont az a baj, hogy aki hajlamos a hízásra és nem figyel magára, nem sportol később megjárja, mert a korral jobban jönnek a kilók.

Ha viszont időben oda figyel magára, később is könnyebb lesz.

Legyen valaki telt, van akinek ez kifejezetten jól áll (itt pár kg feleslegről beszélek), de figyeljen magára. A sport pedig azért jó, mert formában tart, jobb az állóképesség stb.

Pedig én hihetetlenül utáltam sportolni, de ha az ember egyszer neki áll, nem tud nélküle élni.

2017. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert egyre elba$zottabb ez a modell szakma. Komolyan amire normálist mondanak sokan az már "gebe". Kezd már eltorzulni az emberek szépségideálja. Volt valami kérdés is amire ki írta a kérdezőcske, hogy telt a csaj a képen (ilyesmi alkat volt:


[link]


Ez a teljesen normális alkat, attól függetlenül kinek mi az ideál, a gyereket a nevén kell nevezni. Ez nem telt...mi fha$z.

2017. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog,ha van önkritikája egy nőnek,még akkor is,ha kicsit 'későn' veszi észre,hogy felszedett pár kg-ot.

Az a baj,hogy hogyha valakin van 10 kiló felesleg,abból viszonylag rövid időn belül lehet a duplája is.Minél jobban elhízol,annál nehezebb lesz visszanyerni a régi formádat.

Mivel rajtad nincs súlyfelesleg,így nem tudhatod,hogy mit érezhet egy nő,akin viszont van.

Az,hogy kinek mi jön be,az teljesen szubjektív.Nem minden férfinak tetszenek a "van rajta mit fogni" típusú nők.De jó,hogy nem vagyunk/vagytok egyformák.

Én ,pl.eret vágnék magamon,ha hagynék magamra felcsúszni 10 kilót,pedig vékony vagyok,de nem tetszenék magamnak.Nekem az már nem férne bele,igénytelenül festenék.

Viszont vannak olyan nők,akiknek kimondottan jól áll,ha ki vannak párnázva.

2017. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tetszik. Egyes pasiknak kimondottan a nagyon vékony lányok tetszenek, másoknak a teltebbek. Úgy nézz ki, ahogy te jól érzed magad, ne másoknak akarj megfelelni.


Viszont az elvárásaidat is nagyjából ehhez igazítsd, ha lusta vagy sportolni és zabálsz egész nap, akkor a párjelöltjeidtől se várd el, hogy sportosak, igényesek legyenek. Ez nem jelenti azt, hogy ne lennél egyes sportos embereknek is az esete, csak ne várd el.

2017. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A szó szerinti kis súlyfelesleggel nincs baj. Viszont a fogalomzavar tényleg nagy gond. Ami már tartalmazza azt, hogy egy gramm zsírral több van az illetőn, mint ami "szükséges", az tulajdonképpen jelenthet bármit, a normál alkattól a zsírdisznóig, ahogy a szálkás vagy a sportos is takarhat gebe illetőt, szóval látatlanban ilyeneket olvasni lehet elrettentő azok számára, aki nagy hangsúlyt fektet a külsőre. Mondjuk azt sem árt megjegyezni, hogy nők esetében a zsír sokkal koncentráltabb lokálisan, mint egy férfin, így jobban meglátszik 10 kiló plusz rajtuk, mint egy férfin. Engem akkor is soványoztak, amikor ca 15 kilóval voltam nehezebb, mint most, holott egy csontom sem látszott ki, csak edzettem és kevés zsír volt rajtam, viszont az exemet simán lekövérezték, mikor 55 kilóról felment 63 kilóra, pedig szerintem egyáltalán nem volt kövér, nem voltak hurkái vagy narancsbőre vagy ilyesmi, csak vastagabb volt a combja, nagyobb a melle és nem volt kockás a hasa, de ennyi.

31/f

2017. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom, ő is mindig ezt a kis súlyfelesleg dolgot nyomta, meg, hogy minek sportolni.


Aztán 33 évesen komoly szívproblémái lettek, mert ami 22 évesen csak kis súlyfelesleg volt, az szépen kúszott felfelé, a tavalyihoz képest mindig csak pár kilóval volt nehezebb, így fel sem tűnt se neki se a környezetének

2017. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeret sportolni, szeret enni" - Ez életmódbeli eltérés, amiből konfliktusok lehetnek, ha nem tudja a két fél összehangolni.


Nem érdekelnek a fitness guruk, én azért kezdtem mozogni, mert sovány voltam, ami zavart, és sehogy nem sikerült normál testsúlyt elérnem másképp. Elkezdtem hastáncolni, és rendeződött a dolog, izmosodtam, ezáltal elértem egy normál testsúlyt, viszont ezt rendszeresen csinálom, ha abbahagyom, visszafogyok. Számomra a rendszeres mozgás az életem részévé vált, nem akarok kockahasat, de jobban érzem magam a bőrömben, mint soványan, ezért csinálom, jobb lett az erőnlétem, az egészségem, megszűnt a korábbi hátfájásom, javult az egyensúlyom. Tavasztól, ha jön a jó idő, ki akarok járni egy közeli (ingyenes) kondiparkba is tornázni.

Ezen kívül én szeretem az aktív szabadidős tevékenységeket is a döglődés mellett, például buszos kirándulásokat, ahol van sok mászkálás is, ezt olyan, aki nem szeret mozogni, nyűgnek érezheti, nekem legalábbis ez a tapasztalatom, de biztos, hogy nem mindenki ilyen.


Soha nem leszek telt idomú, mert nem olyan géneket örököltem, így a hozzád hasonlóknak nem is fogok soha tetszeni, de ettől még én jól akarom érezni magam a bőrömben, és ha ehhez a rendszeres mozgás segít hozzá, akkor csinálom. Nem azért, mert ezt mutatják, csak magam miatt. Ha valakinek nagyon eltér ettől az életmódja, vagy el akar téríteni, mert ő nem szeret ilyeneket csinálni, akkor azzal problémáink lesznek, és nem illünk össze.


Mellesleg nincs problémám az evéssel, a saláta nekem nem köret, soha nem koplaltam, diétázni is csak gyomorrontás esetén szoktam, ennek ellenére nem hízok zsírra és kész.

2017. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki csinál "hajcihőt" ebből. Vannak, akiknek az ilyen nők jönnek be. A modellek meg egy külön kategória. Némelyikről már a "girhes", vagy a "csontkollekció" kifejezés jut az ember eszébe.
2017. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!