Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem,egy férfivel akinek van egy kisfia.Minden szép és jó köztünk 24-ét együtt töltöttük.25-től együtt van a kisfiával a mamánál,mondtam neki,h nem is megyek,nem akarok zavarkodni...

Viszont kedves párom eltűnt,rólam megfeletkezett..nem ír,nem hív azért is furcsa,mert előtte mindíg keresett...Tegnap este írtam neki,de gyorsan lerázott...A gyerkőcel minden nap találkozik,szinte minden délutánt együtt töltenek.

Örülök,h együtt vannak,de ez így természetes,h ennyire nem keres?

Zavarni nem akarom őket,h írkálgatok...

Leszögezem a fiával semmi bajom :)


2017. dec. 27. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

pár hete ismered

24.-ét együtt töltöttétek

azóta is beszéltetek

gondolom 24.-én mondott olyat, hogy boldog karácsony...


ott van a családjával karácsonykor, stb

2 napig nem keresett közben téged, de mikor írtál neki, visszaírt, de dolga volt


nem vagy te egy kicsit ......... ?

2017. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési szinten vagytok, tehát nincsenek kialakított beszélgetési szokásaitok, lehet, ő mindig így viselkedik ünnepekkor. Egyenként elvált a férfi?
2017. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen,elvált már évekkel ezelőtt.


Nem tudom,h milyenek a szokásai ezért is kérdeztem itt meg,szimplán csak furcsa,h eddig hívott-írt,most meg semmi.

2017. dec. 27. 12:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha évekkel ezelőtt, akkor gondolom nincsenek elvarratlan szálak a volt feleséggel érzelmi tekintetben. Szerintem légy türelmes, nem mindenki halad ugyanúgy egy ismerkedésnél, lehet szimplán most csak a fiára és a szüleire koncentrál, mert még benned nem biztos, hisz néhány hete kerültetek csak közelebb.
2017. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mivel viszonylag új még a kapcsolat, ezért szerintem normális, hogy veled is volt, de most az ünnep maradékát a gyerekével meg rokonokkal töltötte és ezért kevesebb idő jutott rád

jövőre már lehet együtt mentek rokonokhoz, ki tudja


szóval szerintem ez így még belefér és ha most már ugyanúgy keresni fog és minden rendben köztetek továbbra is, akkor emiatt ne aggódj

2017. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi,mindenkinek :)


Bár azért rossz egy kicsit,h mindíg aktív facen és én nem jutok eszébe... :D

2017. dec. 27. 15:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Pár hetes ismeretségnél én a Szentestét sem tölteném együtt... főleg nem hogy azon vekengjek, hogy karácsonykor miért a fiával és a családjával foglalkozik, miért nem velem. Az írás alapján hisztis kis ragacsnak tűnsz, nőként mondom.
2017. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel,csak szivatott és csak kihasznált...Mindezt facen közölte....
2017. dec. 30. 08:00
 9/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mi történt? Mit mondott?
2017. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rájött,h nem illünk össze,de pont előtte voltunk úgy "együtt"...

Csak az a fura,h nagy jól eltudta,hitetni velem,szeretne velem lenni... szinészetből jeles.

2017. dec. 30. 08:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!