Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Rátonyi Kriszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Rátonyi Kriszta mennyire jó nő?

Figyelt kérdés

A Honfoglaló című műsorban láttam nemrég és annak ellenére, hogy nagyon belevésődött most a fejembe, furcsa, hogy korábban nem figyeltem fel rá. https://www.youtube.com/watch?v=iILT6j6kL2M

Szerintem tipikusan az a nő, akit a kivételes kisugárzása tesz abszolút szexisség (természetesen amellett, hogy átlag feletti külsejű). Ti szépnek tartjátok? És ha igen 10-es skálán hol helyeznétek el, illetve milyen külsejű pasit képzelnétek el mellé? Én elképesztően cukinak tartom és ma sem fogok normálisan aludni abban a tudatban, hogy kifejezetten az ilyen életkedvvel megáldott szép nőknél nem lesz soha esélyem (szűz vagyok).



2017. dec. 28. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép és nem az a tipikus buta liba. Nyilván egy hasonló normális, intelligens jóképű férfit gondolnék mellé.
2017. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra átlagon feletti, olyan 7-es, 8-as. Magas, sportos, borostás férfit képzelek el mellé, mint minden jó nő mellé. Nekem pl esélyem se lenne nála.
2017. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nagyon tetszik, egy baromi erős 8-as. Aféle "girl next door" típus. Én kb. Mádai Viviennel venném egy ligába, akin szintén lehetne fogást találni(pl. némi túlsúly), de összességében meg szerintem egy tök jó nő.
2017. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Abszolút top kategória, nagy kedvencem a műsorvezetők közül és magamat tudnám elképzelni mellé. xDDD
2017. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Clay Morrow ***** válasza:
48%
Nekem annyira nem az esetem. Olyan max 5-5,5.
2017. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tizenkettő egy tucat típus, legalábbis külsőre.
2017. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#3, mit jelent az a girl next door?
2017. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Clay Morrow ***** válasza:
Szomszédlánytípus. Azaz aki csinos, közeledben lakik, mégis csak távolról gyönyörködsz benne.
2017. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó nő. Dugnám, tolnám, húznák.
2018. márc. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*húznám
2018. márc. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!