Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan pasi kell mindig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pasi kell mindig, aki nem érdemel meg?

Figyelt kérdés
A rendes srácok, akik értékelnek, megbecsülnek, mint csinos, értelmes lányt, valamiért sosem fognak meg..a bulizós, izmos rosszfiúk bezzeg kellenének, akik tudom jól, hogy csak szexre mennek. Illetve, ha kapcsolatot akarnának sem járnék velük, tudom, hogy kutyából nem lesz szalonna. Akkor mégis mit lehet tenni, hogy a rendes pasikkal foglalkozzak inkább? Más lány is van ilyen cipőben?

2017. dec. 29. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Fel kéne nőnöd agyilag. Mondjuk egy 18 éves szintjére legalább. Így tinikategória.
2017. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Gyanítom kamu a kérdés, de ha mégsem, hát ilyen férfikép alakult ki benned.

Az nem baj, ha egy férfi férfias, izmos, kicsit rosszfiú, de azért legyen valami morális érzék meg értelem benne.

2017. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit kamu szagu, mintha egy magat rebdesnek tarto fiu panaszkodna, hogy nem kell a noknek, pedig o olyan tokeletes.
2017. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Majdnem az összes lány ilyen cipőben van. Hogy miért? Mert lányok vagytok.

A bulizós, páréjszakás csávók felcsinálnak, a értékes, téged megbecsülő férfiak meg felnevelik a gyerekét. Ez így megy amióta világ a világ.

2017. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy ez nem egy provokatív troll kérdés. Ha ismered őket, tudod, hogy milyenek, akkor mégis mi fog meg bennük?
2017. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. És elmúltam már 18. Épp ezért nem értem, hogy egyébként minden szempontból egy érett nő vagyok, de pasik terén...mintha mindig az kéne, aki nem kéne, hogy kelljen..értitek? :D De ezen hogy lehetne változtatni?
2017. dec. 29. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nők, se velük... ennyi" -Al Bundy
2017. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Provokáció-szagot érzek!;-)Amúgy meg,valóban az agyilag és lelkileg gyerek csajok gondolkodnak így.A felnőtt,értelmesebb nők túl látnak az izmos felsőtesten.Néhányan tudjuk,kevés az önmagában,ha a punci nedves.Nem egy paraszt mellett akarom leélni az életem nyilván.
2017. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a rendes pasikkal. Vard meg amig nehanyszor megvernek es megeroszakolnak, utana majd latni fogod a rosszfiuk masik oldalat is es nem lesznek annyira vonzok.
2017. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 én sem, ezért írtam ki a kérdést. Amúgy itt nem az izmos felsőtestről van szó, hanem magáról a rosszfiús viselkedésről. Mármint olyan, aki bárkiről lebeszéli a bugyit, de közben meg nem komoly kapcsolatra való.
2017. dec. 29. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!