Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszi fel egy ferfi a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszi fel egy ferfi a kapcsolatot egy növel kormalkodásból, vagy csak ha az erdeklödes szikraja is jelen van?

Figyelt kérdés
Letezik h csak azert ir ram mert csakazertis hogy mutassa meg h s dolgok nem úgy érnekvéget , ahogy én képzelem es akkor , de amúgy ö sem akar semmit igazan?

2017. dec. 30. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg akar tanítai téged helyesen írni...
2017. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz a hozzaszólasod , nem érte meg neked mert lepontoztalak .

Hogy nem unjatok a nevetseges helyesirasi razziaitokat , úgy irok , ahogy akarok , amúgy is mobilról irok , nem helyesirasi leckeket akarok uresfeju

2017. dec. 30. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki vonzó az szimpatikus is, ezt nem lehet teljesen különválasztani. Aligha írok olyannak aki taszít, mert onnantól kezdve aligha szimpatikus. Ez még hetero férfi-férfi kapcsolatokban is így van. De az sokszor volt, hogy érdekelt valaki akivel teljesen kizártam a párkapcsolat lehetőségét, mégha vonzó is volt.
2017. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne érts félre én nem a helyesírásodat cikizem, csak szeretném tudni hogy mi az a kormalkodás. Az egy létező szó vagy elírás?
2017. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azon csodálkozom, hogy egyáltalán ír neked bármit is.Emiatt képtelen vagyok a kérdésedre választ adni.Nyomhatod a pirosat, ettől nem lesz sza..rabb napom.😃 Az 1-nek már csak azért is zöldet nyomtam.😋
2017. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

#5 nem is tudom, hogy hálaljam meg kedvességedet, én is nyomtam neked egy zöld bigyót 😃

Na és kedves kérdező, hogy ne szorulj háttérbe te se... Képzeled én is telóról írok, mégis tudok érthetően írni. Tudom miért néznek már engem is buta csajnak, hát az ilyenek miatt mint te, általánosítanak. Nem csak, hogy helyesen írni nem tudsz, de ennek a kérdésnek értelme sincs. Hány éves vagy 15? 😁

Ne felejts el megint lepontozni! Puszillak ☺

2017. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aszért iregy férfi mert megakarja neked mutatní hogy jol kikormolna, vagy mert csak megmutassa hogya dolgok nemugy érnek végett ahogy azst te képzeled.

De sose felejtzsd el:

mindig ket ut van elöted: azegyik es a masik.


Bocs, éniss telóról irok.


Na peace. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__28622..

2017. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!