Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben más az, ha valaki pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más az, ha valaki pl. kigyúrt pasit akar, mintha sikeres, jómódú férfit?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mintha bűn lenne, hogy valakit érdekel a férfi anyagi helyezte. Megvetendő, rossz dolognak minősül. Ugyanakkor az teljesen oké, ha egy nő sportos, kigyúrt társat szeretne (amiért ugye utóbbi meg is dolgozott), vagy ha sokat számít neki az általános kinézet (ami meg aztán született tulajdonság).


Azt nem is kérdezem, hogy az öröklött vagyon miért számít rossznak. Viszont ha valaki értelmes, kitartó, sokat tanult és dolgozott, ergo sikeres lett, és ez a vagyoni helyzetében is megmutatkozik, akkor azzal mi a baj? Miért probléma, ha egy nőt vonz a siker?


Tényleg nem értem.


2017. dec. 31. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

"Ugyanakkor az teljesen oké, ha egy nő sportos, kigyúrt társat szeretne"

Nem, kvrwára nem oké. Te új vagy itt?

A gyakorin minden nő felszínes ribi, aki olyan pasit szeretne, aki kinéz valahogy, vagy a nők pontozzák le egymást, csak mert nem egyezik az ízlésük.

Ha nő vagy, bármit csinálsz, nem oké.

2017. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az nem tiszta, hogy amikor azt mondom valakinek, nagyon jó anyagi és lelki körülmények között élek és nincs gondom ismerkedés terén, akkor azt érzem, hogy azok a nők akik komolyan érdekelnének, azokat elriasztom magamtól.
2017. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos, hogy a lány engem akarjon, a személyemet, úgy ahogy vagyok. Jól nézek ki és vagyonos családba születtem, ami sokak szerint előnyt jelent, de én olyannal nem fogok összejönni, aki csak azért akar velem lenni, mert vagyonos vagyok. Ettől függetlenül, nekem semmi bajom azokkal a nőkkel, akik a jómódra hajtanak, szívük joga, ha találnak olyan figurát, aki ebbe belemegy, akkor legyenek boldogok, de én a magam részéről kerülöm az ilyen nőket.
2017. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Huszoneveskent még az volt a szempont nálamh sportoshelyes legyen a srác, harminc felett már látom h azt sem kellett volna figyelmen kívül hagyni h mennyireigenyes magára környezetére! Nem maximalizmust értemez alatt, hanem, azt h törekszik a jobbra, megy a pénz után, tisztan tartja a lakását, odafiygel,h milyen környezetben el, meg h egészségesenéljen. Akik ezen kívül vannak azok lusták kenyelmesek és a vilagot hibaztatjak mindenért.Nem jó velük együttélni, szenvedes, lemondás, negativ szövegeket kell hallgatni.
2017. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A szerelem vagy kialakúl, vagy nem. Az , hogy egy nőnek vannak bizonyos elvárásai, az szerintem természetes és ésszerű. Nyilván az inteligensebb nőknek több van , mert ők tervezik az életüket és előrelátók. Ők ugyanúgy bele tudnak szeretni egy lúzerbe, de nem akarnak s ezért az elején szűrik ki őket. A luzert nem úgy kell érteni hogy gazdag e vagy sem, hanem az életfelfogásról. Én azt vallom , ha nincsenek álmaid és terveid, elveszett ember vagy. Szerintem 30 éves koráig nem szabadna elkötelezni magát senkinek, mert addig még sok ember nagyon sokat változik.S ha olyan emberrel hoz össze a sors aki akadályoz, hátráltat terveid elérésében, azzal nem lesz boldog az életed és vagy válsz , vagy nyomorban élsz.A tervezett párválasztást még jobban szankcionálni kellene ahoz , hogy több boldog ember legyen és sokkal kevesebb sérűlt.
2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiben. Te is normális szép nőre vágysz. A nők is tökéletes férfire. Valaki megteheti , hogy válogat,mások nem. Ennyi az egész.
2018. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!