Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást.Vannak közös programok pl:mozizunk,kirándulunk.

Itthon pedig állandóan az újabbnal újabb jàtékokat tölt le és egésznap a telefonját nyomkodja.Próbáltam vele többször is éreztetni,hogy nem esik túl jól. Erre hogy én basztatom és elvonul kinn játszani aztan bejön mintha mi se történt volna és nyomkodja ugyanúgy. Ráadásul azt is elvárja hogy a kaját az ágyba tálaljam neki. Ne értsetek félre felőlem játszhat,csak ne egésznap nyomkodja mert már rosszul vagyok. Állandóan ő sértődik meg. Nem tudom,hogy mit kéne még tennem..


2017. dec. 31. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Üvöltsd le a fha$ba

2.Hagyd ott fha$zba

3.Szólj rá szedjen le olyat amivel ketten is tudtok!

2017. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima ügy.Kinek kell egy ilyen gyerekes,telefonnyomogatós pasi ? Nekem nem kellene.Ha neked igen,szokj hozzá hogy ez van.
2017. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!