Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szedek gyógyszer fél éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedek gyógyszer fél éve, tegnap 1órával késöbb vettem be és el is ment bennem a barátom, a havim kb 8napja mult el, lehet ebből gond? Vagy nem mert nincs még peteérésem? Kicsit aggódok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Pfff..

mi lenne, ha utánanéznél a tabletta hatásmechanizmusának? ha vki tablettát szed, NINCS egyáltalán peteérés, ezen alapszik az egész!!!

az, hogy 1 órával később vetted be, nem jelent semmit. 12 órás eltérések nem lehetnek, mert akkor gyengül a hatás.

ésszel, gyermekem, ésszel...

2010. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

8. osztályba tanulnak erről a 14-15 évesek.

ha nem tudsz ilyeneket.akkor vagy nagyon fiatal vagy csak nagyon hülye...

2010. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi, egy óra késés nem vész. nekem többször volt ilyen csúszás, össze-vissza aggódtam. és tudod mikor jött meg? amikor megcsináltam a tesztet és megnyugodtam. uccu teszt, ne félj tőle.
2010. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért szedsz olyan gyógyszert,aminek nem olvasod el a betegtájékoztatóját?A fogamzásgátlók betegtájékoztatójában külön fejezet van arról,hogy mit tegyél,ha később veszed be.Amúgy 1 óra nem gond.Kb mindig ua az időben kell bevenni,de az nem azt jelenti,hogy minden este pontban 8-kor.Lehet 9-kor,vagy 7-kor.
2010. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!