Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengeditek mindenhova a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengeditek mindenhova a párotokat?

Figyelt kérdés

Sokat jár el nélkületek?

Veszekedtek mikor megy valahova?


2018. jan. 3. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, h ELENGEDNI? :D Jézusom, nem vagyok az anyja. Persze, ha minden hétvégén elakarna menni, akkor nem tetszene, megmondanám neki, de NEM TILTANÁM meg, mivel felnőtt ember.

Havonta 2x-3x megy ki kb. haverokkal, munkatársakkal sörözni, de nincs belőle balhé.

2018. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kutyám, hogy engedélyezzem neki a "távozást", úgyhogy oda megy, ahova akar.


Általában havi egyszer megy el a barátaival, de néha az se. Hétköznapokban pedig edzeni jár, ami nálunk külön program, mivel mást sportolunk. Ha nincs kedve, akkor ezekről nem is kérem, hogy tételesen számoljon be, általában ráhagyom, hogy azt meséljen el, amit szeretne.

2018. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elengedem?? Felnőtt ember, oda megy, ahová akar. Soha nem szoktunk ezen veszekedni, ugyanis teljesen alap, hogy vannak külön programjaink. Van, hogy egy-két hónapig nem nagyon megy sehová, de, van, hogy hetente van programja, mikor hogy jön ki.


Szokott a kollégáival eljárni munka után, kb. 2 havonta céges rendezvényre menni, koncertekre is jár, ahová én amúgy se mennék (nem ugyanazt a zenét szeretjük). Ugyanígy én is rendszeresen csinálok programot a barátaimmal, eljárok más koncertekre, vagy a kollégáimmal ülök be valahová munka után, stb. Sőt, kapaszkodj meg, még utazni vagy fesztiválozni is eljárunk külön évente 1-2 alkalommal. Rengeteget vagyunk együtt is, sok minőségi programot szervezünk, utazunk is együtt, de nem vagyunk ilyen 0-24ben összetapadt pár, attól agyf#szt is kapnánk mind a ketten. Egy percig nem lennék olyan kapcsolatban, ahol nem ez az alap.

2018. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"elengedni"

Miért a tiéd pórázon tartod?


Szabadon járunk nem vagyunk összekötve csak házasok....


N/43

2018. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kért még engedélyt, nekem pedig eszem ágában se volt, hogy meg kéne "engednem" neki...

Amúgy nem, nem sokat jár el nélkülem. Ritkán mozdulunk ki, akkor is együtt, inkább otthonülősök vagyunk, max néha kirándulunk egyet, vagy elmegyünk moziba.

2018. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem szoktam, mert a végén még meghág valami random kutyát, vagy odaszarik ahova nem kéne. Párom ilyet nem csinál, őt "elengedem".
2018. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen elengedés, veszekedés és hasonlók nincsenek. Annyi, ha három napnál tovább maradunk el, akkor szólunk a másiknak, kb, mikorra vagyunk várhatók. Ennyit illendőnek tartunk, ha már házastársak vagyunk.
2018. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a társam és nem a kisgyerekem vagy a kutyám, ezért az egész "elengedés" dolog egy abszurd nonszensz. Mind a kettőnknek vannak külön hobbijai és programjai, barátai, ebből miért kell ügyet csinálni? Sose értettem azokat a kontrollmániás és legtöbbször féltékenykedő agyhalottakat, akik ha párkapcsolatba lépnek már egyből feljogosítva érzik magukat arra, hogy beosszák a másik szabadidejét és nekiállnak korlátozni. Azt se értem mondjuk, hogy az ilyenekkel miért marad együtt bárki is :D
2018. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Nem. Nálunk nincs kimenő. Oda megy ahova tetszik. Nem számoltatom el az idejével ( bár úgyis elmondja). Viszont ha közös tervbe, programba ütközik egy másik akkor azt megbeszéljük, átlogisztikázzuk.


De nem érzem magam felhatalmazva, hogy bekorlátozzam és engedélyhez kössem, hogy merre járjon.

2018. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Oda megy ahova akar.

De, ha többet akarna a haverjaival lenni, mint velem, vagy más lányokhoz, esetleg prostikhoz járna, megtehetné, de akkor már nem lennénk egy pár.

2018. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!