Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik eltartatjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik eltartatják magukat, hogy tudják ilyen lazán venni?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy nem tanulnak, nem dolgoznak, eltartja őket a párjuk, ill részben még a szülők is segítenek.

Ha nem jön be valami, akkor visza a szülőkhöz, majd jön egy újabb szerelem, és megint eltart.

Tudom, gonosznak és utálatosnak hatok most, pedig nem akarok az lenni. Kicsit inkább irigylem is ezt a lazaságot, hogy "nekem úgyis meg lesz mindenem, mert én megérdemlem, és mindig lesz, aki ezt felismeri"

Természetesen az "eltart" csakis átlag feletti körülmények esetén felel meg.


Én dolgozom, ott nem hagynám a munkám ha beleszakadnék sem, mert nem szeretnék megint éhezni.

(A férjem már felvetette, mondjak fel, elég a fizetése kettőnkre, de az enyémmel csak még több van, ne rontsuk el)


2018. jan. 4. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

"mert én megérdemlem"


Csak tudnám, mivel érdemlik meg :D :D :D

2018. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te így gondolkodsz, ők meg másképp. Én pl. a 20-as éveimet külföldön töltöttem, 3 különböző országban, nem érdekelt a karrierépítés. Aztán mikor megkomolyodtam, mégis lett jó, jól fizető munkám. Vannak akik meg egészéletüket leélik bolti eladóként vagy gyári munkásként, mert nincs igényük fejlődni.
2018. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"mert én megérdemlem"


Csak tudnám, mivel érdemlik meg :D :D :D"


Én is mindig úgy álltam hozzá az élethez, hogy megérdemlek jó dolgokat. És be is jött. És most nem az eltartásra gondolok.


Egyébként meg eltartók nélkül nem lennének eltartottak, tehát a férfiaknak is van erre igényük.

2018. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Magánügy. Ameddig valaki nem bánt engem vagy másokat, pont leszarom hogy ki tartja el. Megérdemli? Akkor tutira talál valakit mindig, aki épp eltartja. Én dolgozni akartam, dolgozom. Más meg nem.
2018. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már eleve a nevelésük el lett cseszve. Számukra ez természetes dolog. Nem tudnak belegondolni az anyagi vonzatú dolgokba, mert sosem volt rá szükségük. Meg persze a szülőnek ő volt az egyetlenicikepicikekicsilánya, belé van nevelve, hogy ő "megérdemli". Úgymond nem hibáztathatod őket érte. Előbb-utóbb úgy is mindegyikőjük hatalmasat fog koppanni. Most még oké, a külsejéért eltartja valaki. De mi lesz ha nem lesz apuka anyuka, és ő már 40 év körül jár?
2018. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem veszem lazán, rohadtul frusztrál, de sajnos a szakmámban itt nem tudok elhelyezkedni, és alkalmi munkákból finanszírozom a dolgaimat.


Nem vagyok 100%-osan eltartott, de mikor 3-4 hónapig sem kerül új munka, azért piszkosul zavar, hogy a párom tart el - noha egy pillanatig nem neheztel vagy él vissza a helyzetével.


28n

2018. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, mikor lett a pénz a legszentebb dolog.
2018. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!