Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívják a lányok punciját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívják a lányok punciját a "csúnyájuknak"?

Figyelt kérdés

mert hát nem csúnya


vagymi ez már


2010. jún. 4. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

még sosem hallottam erről.

L/18

2010. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
én bikiCSUNÁLJnak hívom.
2010. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Némely csajnak akkora pinája van, hogy az már nyílt seb. Az meg csúnya. Ezért hívják úgy...
2010. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem ez egy régies kifejezés még azokból az időkből, amikor még mindenféle szexualitással kapcsolatos dolog tabu téma volt, és még az is "bűnnek" számított, ha ilyesmiken járt az ember esze. Én valahogy úgy képzelem el, hogy mikor a kislány gyereket elkezdte érdekelni a saját teste, akkor mondhatták neki a szülei, hogy "ne nyúlkálj oda, mert az csúnya dolog", és ebből jöhetett maga a kifejezés... De ez csak tipp. :)
2010. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csúnya lóváriul suna-t jelent.
2010. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az egyik magyar népmesében hallottam először. Amiben Mátyás király felhívja a bíró lányát, és gyalog kell mennie meg nem is, vinnie kell ajándékot meg nem is, ruhában kell mennie meg nem is. A lány csak blúzt viselt alul meg semmit. A király megkérdezte tőle, hogy miért nem a csúnyáját takarta el. Erre azt válaszolta, mert azt Isten alkotta, a mellét meg ő növesztette :)
2010. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert csúnya és kész
2011. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!