Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nekem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem minden képpen kell nem beszéltem még vele sosem de most már nem várok tovább mert már nem birom. Szerintetek ciki ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem,dehogyis,sok bátorságot.
2010. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem cikibb mint a központozás hiánya.
2010. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van...annyira nincsen önbizalmam!!! :,(

Mikor már ott tartok, hogy "Na jó, akkor most odamegyek és beszélek vele", akkor mindig eszembe jut a többi lány, meg, hogy miért pont én kellenék neki stb... Nagyon szar érzés... :,(

2010. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szedd össze a bátorságod és beszélj vele. nincs mit vesztened.(ha esetleg nem jönnél be neki, legalább megtudod, és nem vársz rá tovább...)
2010. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mindnekeppen beszelj vele szerintem, ha tenyleg fontos vagy neki, akkor akarmilyenvalasza egyen, nm fog megbantani, es neked is jobblesz, ha tudod, hogy erdemes e varni ra vagy nem. hidd el, sajat tapasztalat!!

2 evet vartam egy sracra, mert mindig azthittem, hogy hatha majd lesz valami, es en inkabb nem kezdemenyezm, merthat...en vagyka lany. aztan vegul fedtam, es elmondtam neki, hogy mi a helyzet. nemleges volt a valasz, es kisit rosszul is eset...oke, nagyon rosszul esett, de vegre tovabb tudtam lepni, es meg most is nagyonjo baratok vagyun. :) (egyikunk hiaba sem, hogy nekem teetszett, en pedig nekinem...ez megtortenik)

2010. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!