Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan házaspasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan házaspasi, aki szokott titokban meztelenképeket küldeni neten nöknekés ha igen, mi motiválja erre a tettre?

Figyelt kérdés
Van aki csak viccböl teszi ? Hogy meglepetést okozzon
2018. jan. 6. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

* házas pasi

*meztelen képeket

*nőknek, és

*viccből


Arról már nem is beszélve, hogy szórend meg hasonlók.


Kérdésre válaszolva: normális férj nem tesz ilyet.

2018. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Sem titokban, sem nyíltan nem. Sőt, semmilyen képet, soha nem küldtem, tettem ki. Aki látni akar, szívesen meghívom egy kávéra. Azt sem szeretem, ha nekem küldenek képet.
2018. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mit szeretnél megtudni a kérdésedre kapott válaszokból?
2018. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat ezenaz oldalon semmit nem lehet megtudni az is biztos
2018. jan. 7. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
*ezen az
2018. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Megtudhattad, hogy ezen az oldalon nincs ilyen házas férfi. Hiszen ez volt a kérdésed.
2018. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meztelen házas pasi vagyok. Az motivál a kép küldésben, hogy van meztelen képem.
2018. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!