Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában miért használják a nők szitokszónak azt, hogy "szűz"?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem láttam még sehol, hogy szitokszónak használták volna. Ellenben rengeteg férfitársam használta szitokszóként saját magára nézve. Nem értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, ez csak egy állapot.
2018. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Az még hagyján.

Egy másik kérdésnél már miért írnak olyan válaszokat, hogy ez inkább előny? :D


Ahogy látod, ennyire lehet komolyan venni bármilyen megszólalásokat. Egyik pillanatban még utálja a focistákat, öt perc múlva már focista pasikról posztol képeket, hogy milyen jóképűek.

2018. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Milyen nők?

Én úgy vettem észre, hogy a férfiak lovagolnak ezen folyton.


22/N

2018. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert az. Kizárólag a vízöntők és az oroszlánok a menők.
2018. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Én azért, mert tudom, hogy sokaknál fején találom a szöget, ha rámondom, hogy egy örökszűz lúzer. Szóval akkor mondom ezt szitokként, ha fel akarok idegesíteni valakit.

De ha komolyan társalgunk erről a témáról, tehát erről szól a kérdés, akkor nem így nyilatkozom.

A párom is szűz volt, amikor összejött velem, évek óta vele vagyok. Az elején kicsit döcögősen idult a szex, de összecsiszolódtunk, és úgy szanaszét tud qrni, mint senki más előtte (nem mintha sok férfival lett volna dolgom, de volt, aki hatalmas csődörként volt bemutatva :D). Ennyit erről a témáról.

2018. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
A kérdezők és a siránkozó férfiak tartják annak, én egy nővel se találkoztam még, aki számára ez hátrány lenne.
2018. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem magával a szüzességgel van baj, hanem azzal, hogy olyan férfiak, akik teljesen nyilvánvalóan max futó ismeretségig jutottak el nőkkel próbálják előadni, hogy mennyire kiismerték már a nőket ("a nők számítók, a férfiakat csak kihasználják, elszívják az energiájukat, elveszik a pénzüket, majd jól meg is csalják őket"bla bla...)

Ezeket a "jaj ne, már megint itt vannak a gyk-s szüzek" megjegyzéseket nem úgy kell érteni, hogy "pff ennek a férfinak a micsodája még nem járt nőben, hú de gáz" hanem úgy, hogy úgy fröcsög negatív általánosításokat az illető, hogy valszeg nincs személyes tapasztalata, és itt éli ki emiatt a nyomorát.

2018. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Szűz Szerencsétlen rövîdîtése itt. Kezdőbetű ugyanaz. A szűz pasik égetik magukat a prostis kérdéseikkel.
2018. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

nőkre is megvan ugyanez, az a feminista.

Bukott, megkeseredett, önimádó, androfób.

Kb mindre igaz.

Ha kiírsz egy ilyen kérdést, törlik is egyből, itt csak a férfiakat lehet nyilvánosan szidni.

2018. jan. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Ha 25 alatt vagy,185 magassag felett ( 185 cm es 75 kg testarany) es izmos,akkor akkor is bejossz ,ha szuz vagy. Szoval nekem szemely szerint nem a szuzesseggel van problemam.

N/35

2018. jan. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!