Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg egy régen elvesztett ismerősömet?

Figyelt kérdés

Sokáig kapcsolatban voltunk a neten, és telefonon is. Néhányszor találkoztunk is, de évekkel ezelőtt elszakadtunk egymástól.


Hülyén hangzik, de csak a keresztnevét tudom.


Nagyon szeretném felvenni vele a kapcsolatot újra, de arról az e-mail címről nem válaszol, amit ismertem. (Szerintem már nem lép be egy ideje, és a freemail olyankor csak elnyeli a leveleket. Ő nem kapja meg, nekem meg nem jön visszajelzés, hogy nem sikerült kézbesíteni.)


A telefonszámát sajnos elveszítettem, azóta 2x cseréltem telefont.


Viszont vannak róla fényképeim a fépemen.


HOgy találhatnám meg? Egy magánnyomozó tud ilyesmiben segíteni?


A képekre rákerestem már a neten, de nincs találat rájuk.


Milyen lehetőségeim vannak, ha vannak?


2018. jan. 7. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha facebookra kitennéd a képet,meg a nevet,hogy ezt a személyt keresed ? magánnyomozó pikk-pakk kideríti
2018. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban voltatok neten, telefonon is meg még találkoztatok is személyesen és nem tud a vezetéknevét?
2018. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, igen. Tudom, hogy hülyén hangzik, de nem tudom a vezetéknevét. Lehet, hogy mondta, csak rossz a névmemóriám, de őszintén szólva nem tartottam fontosnak ezt akkor. Nem is volt rá szükségem soha, hogy tudjam, csak most jönne jól, hogy megtaláljam.
2018. jan. 7. 10:05
 4/8 Heart of Darkness ***** válasza:

Miért akarod ilyen hirtelen megtalálni?


Egyébként, ha tudod, hogy melyik iskolába járt az alapján el tudsz indulni.

2018. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy csomó energiát és pénzt ölhetsz a dologba, de a siker esélye kicsi (persze a nyomozó ezt nem fogja megmondani előre, ő csak levesz pénzre).



Nekem is van olyan ember az életemben, aki elkeveredett mellőlem, és sajnálom a dolgot, de azért nem kezdenék el nyomozgatni utána.

2018. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, arra én is kíváncsi lennék, miért lett ilyen fontos a megtalálása, mert ha én telefonszámot cserélek első, hogy lementem a számokat.

Megpróbálhatsz rákeresni az email címre a neten, lehet korábban még eladott egy-két cuccot vaterán, és ott email címet és nevet is megadnak.

2018. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magánnyomozók sok mindenkit meg tudnak találni szerintem, ők megnézhetnek dolgokat. Ha kb. tudod a korát, hol lakott, hova járt iskolába, keresztnevét, bármit, az alapján lehet, hogy meg tudná találni.
2018. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!


Regisztráltam facebook-on, és kitettem az egyik fényképét. Ha valakinek lenne kedve megosztani az ismerőseivel, szívesen küldök linket. (Nem tudom ide kiraktahom-e nyilvánosan, úgyhogy inkább nem teszem.)

2018. jan. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!