Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megváltozhattak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megváltozhattak a dolgok ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk kb egy hete. Aztán kibekültünk. Majd nehány nap múlva ismét szakított velem, azzal az indokkal, hogy egyedul szeretne lenni, meg hogy bár még szerelmes, de már nem úgy, mint eddig es egy kicsit élni szeretne, este el is ment inni a haverjaival. Másnap megkeresett, hogy találkozni szeretne velem, mert nagyon hiányzom neki. Elmondta, hogy még mindig nagyon szeret, és hogy ennyi idő alatt is rájött, hogy nem neki való már ez a fajta élet, és velem szeretne lenni. Szerintetek lehetséges, hogy tenyleg másképp látja a dolgokat?
2018. jan. 8. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hányadik alkalommal tervezel következetes lenni?

31/f

2018. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sikerült màst megfektetnie, így mégis jó a fix, bejáratott punci. Kicsit uncsi, de még mindig jobb, mint a semmi. El ne hidd már, hogy szeret! Aki szeret, az nem hagy el azért, mert "élni akar". Aki szeret, az Veled él.
2018. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sikerülhetett volna mást megfektetnie, közös barátok mondták...szóval ezt nem lehet mondani.
2018. jan. 8. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy bírom hogy szeretne élni....az ivás az élet? Vagy barátnő mellett nem lehet a haverokkal kocsmázni?

Aki ilyet mond az mással akar szexelni...

1 hét alatt nem változnak az érzések és az emberek.Gyerekes hozzáállás mindkettőtök részéről....ez nem felnőtt párkapcsolat.

2018. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kb 3 hónapja voltam ugyenebben a cipőben kb. De végleges szakítás lett belőle, mert hiába mondta, hogy velem akar lenni, még is csak ő dobott ki utána nem sokkal MEGINT, hasonló indokokkal, hogy ő szeret, tökéletes lány vagyok, de nem akar elköteleződni stb.

Úgyhogy én személy szerint azt tanácsolnám, hogy hagyd. Tudom nehéz, nekem is az volt, de be kell látni, hogy nem akar igazán.. Mert, akkor nem játszadozna, hogy szakítok, visszajövök, szakítok, visszajövök,

22/N

2018. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos máshogyan látja.

De ez komplexebb.

Össze fogtok jönni és tanulni fogtok, akármit mondunk. És én ezt éltetem egyébként.

2018. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor az ember igazàn egyedül van,ès nincs melette akit szeret,akkor döbben rà hogy mennyire is fontos vagy neki.De van mèg egy,vagy megszokàsból,hiànyzól te hiànyoznak a veled töltött idők,vagy még egy a múltba szerelmes.
2018. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!