Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha elmentek a randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha elmentek a randira, de nem tetszik a lány, mit tesztek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Nem lesz több randi.
2018. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
megmondom
2018. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 De akkor hogy viselkedsz a randin? Mert én pl úgy, hogy kitalálok valamit, hogy 1 óra múlva el kell mennem. Annyit kibírok, meg legalább adok egy esélyt a dolognak. Tudom, úgy lenne fair, ha megmondanám kerekperec, hogy nem jön be, de nem akarnám megbántani :D
2018. jan. 14. 23:13
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem fog meg semmi sem a külsejében, se egy szép arc, kedves mosoly...se nem fog meg valami a belső tulajdonságai közül, akkor kerek perec megmondom, hogy bocs ebből nem lesz semmi komoly, és ha érdemes inkább barátzóna felé írányítanám a kapcsolatunkat.
2018. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Nyilván külsőre tetszik, hiszen az alapfeltétele a randinak.


Tehát ha belsőre nem jön be, de külsőre igen.. háát... lehet, hogy meg akarnám fektetni a lányt. De több randi tuti nem lenne.

2018. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ugyanúgy végigülöm a randit, adok egy esélyt a dolognak. Ha amúgy is rászántam azt a délutánt/estét, akkor hova rohanjak? Ha ettől eltekintve egyébként jól érezzük magunkat, az már fél siker, akármi lehet belőle, ha pedig nem, akkor mindegy, milyen jól néz ki, úgyse lenne belőle semmi.

22/F

2018. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megmondta a nő ne haragudj,de nincs meg a szikra.

Nekem ez az egyenesség nagyon bejött.

2018. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Interferencia ***** válasza:
100%
A végén megmondom, addig beszélgetünk, hátha mégis megfog benne valami.
2018. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
en 5 perc es tiplizek
2018. jan. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A Tengerész ***** válasza:
Szarul érzem magam.
2018. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!