Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Oszejottem egy fiuval,akinek nem voltak eddig sikerei a lanyoknal,konkretan minden szerencsetlenseget a noknel kiposztolta fb-re ,,idezetek” formajaban.Lehetett latni hogy melyik honapban mikor volt valami csalodasa.Nagyon sok ajandekot ad es probal odafigyelni de elkotyintotta hogy o ilyen ajandekozos es hogy minden lanynal eddig ezt csinalta es igy elment a kedvem az ajandekaitol,ugy nem tartom kulonlegesnek mar az egeszet.Mi ertelme van hogy azt mondja hogy engem szeret a legjibban eddig ha a facen latszik hogy mindenkibe kepes lenne beleszeretni?meg az ajandekokkal is igy vagyok,hogy nincs kedvem elfogadni ha mas mindenkivel is ezt csinalta ezelott-normalis hogy ez zavar?
2018. jan. 16. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Nalam mar az kizaro h fb eli ki magat, meg probal bolcseletekkel ertelmesnek tunni. Az ilyenn nagyon bamba lehet meg feltunesi viszketeksege

Nem kellene. Plane igy...h kb baratnot akart, es nem speciel teged. Csak epp te jottel.

2018. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Neked volt már barátod? Mondtad valamelyik barátodnak, hogy őt szereted a legjobban, hozzűjuk bújtál, le is feküdtél velük?

Nos, ha igen akkor nem tudom mi pontosan a problémád.

2018. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen volt,nem az a bajom...hanem az bant ha arra gondolok hogy valyon azert jott osze velem mert szeret vagy azert mert most maganyos es barki jo lett volna?Ugy ez ami zavar
2018. jan. 16. 00:18
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
A kettő talán teljesen kizárja egymást? Magányos is volt meg szeret is. Felesleges problémákat generálsz magadnak már a legelején.
2018. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja, en dobnam.
2018. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fish1 ***** válasza:
75%

Az tré, hogy a facebookon siránkozik, főleg idézetekkel és nem saját gondolatokkal.

Az ajándékokkal nem értem, mi a probléma, ő így fejezi ki a szeretetet, és nem azt az ajándékot adja neked, amit más nőknek adott. Ha másféle szeretetkifejezést szeretnél tőle, azt beszéld meg vele, mert nem fogja érteni, hogy mi a probléma.

Szerintem nem feltétlen kell arra gondolnod, hogy csak azért kellesz neki, mert épp te jöttél szembe neki. Nem értem legalábbis, hogy ezt miből szűrted le.

2018. jan. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

A legfontosabb kérdés: máshogy is érezteti a szeretetét?

Egyébként én nagyon gyanítom, hogy bárki jó lenne neki. Egy ember minden kapcsolatban más, mindenki mellett más ember egy kicsit. Ha ugyan azt csinálja veled mint eddig bárki mással akkor nem hinném, hogy hozzád konkrétan bármi komoly dolog fűzné.

Ha a személyes véleményem érdekel nálam az ajándékozás kizáró ok. Pláne ha minden szirszarral elhalmoz. Kéne a francnak ilyen pasi.

2018. jan. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Az fb-t idezetekkel elarasztok nalam szoba sem johetnek.
2018. jan. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem bírom az ilyen síránkozós srácokat. Nekem is rosszul esne, olyan szaga van, mintha bárki jó lenne neki, csak csaj legyen. Egy férfi legyen már férfi. Párom évekig nem udvarolt senkinek, boldog volt egyedül aztán találkozott velem és csak engem "ostromolt". Így biztos lehettem benen, hogy különleges vagyok számára 26/N
2018. jan. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ez érthető :/

Jogos az aggodalmad, de ezt vele kell megbeszélned, csak ti ketten találhatjátok ki, mi legyen a közös jövőtökkel

2018. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!