Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy olyan nővel aki sminkben gyönyörű, de anélkül a másik véglet? Mit gondoltok róla, ha egy nő sminkkel hazudik önmagáról?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 17. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Csak személyiség számít. :DDD
2018. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Ezeken a képeken inkább a beállítás/arckifejezés mutat ekkora különbséget.

Nyilván mindenki ronda lesz, ha grimaszol... :D

Egyébként elenyészően kevés nő tud úgy sminkelni, hogy sminkben gyönyörű, anélkül ronda.....

2018. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Amelyik ferfi oszinten hiszi hogy egy no szemheja x szinu es az arcbore aranyosan konturozott magatol is... na, ott vannak bajok :"D. Milyen hazugsag... :"D
2018. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer, naivan futottam össze ilyen nővel. Elkísértem a lakására. Kijött a fürdőből köntösben smink nélkül, én azonnal a konyakos üveg után nyúltam.

Azóta, az agyonsminkelt nőket nagyon kerülöm.

2018. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Minden nő gyönyörű sminkben.
2018. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Rengeteg nő hiszi azt, hogy sminkben szebb. Nem, sminkben csak más. Olyan nővel nem jönnék össze, aki minden találkozóra kisminkeli magát. Ha nem képes felvállalni önmagát, akkor én mégis mit szeressek benne?
2018. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

Nem. Nem (elsösorban - ha öszinte szeretnek lenni) azert, mert nem talalom vonzonak, hanem, mert megteveszt. Es/vagy nem fogadja el sajat magat. Persze mindenkiröl vannak jobb es rosszabb kepek, de azert ne terjenek el ennyire a valosagtol. Baratnöm a masik veglet. Valoban model adottsagokkal rendelkezik, megis elnyütt melegitöben, bogracs mellett gugolva, zsiros hajjal vigyorog hunyorogva a kameraba a profiljan... ebben az esetben viszont nem tartom hatranynak. Neki egy szep emlek, en pedig tudom, hogy ettöl biztosan nem fogjak elarasztani üzenetekkel.


Egyaltalan nem banom, ha alkalomadtan egy lany kisminkeli magat, hangsulyozza vonasait stb. De az a lenyügözö kepesseg, hogy egy teljesen uj embert kepes faragni magabol, persze elismeresre ad okot, de nem fogok ettöl erzelmeket taplalni iranta.

2018. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
32%
Engem a természetes nők vonzanak. Úgy értem, még mielőtt valaki félkegyelmű félreértené és azt gondolná, a Chewbacca típus jön be, az téved. Szolid vagy no smink, maxium csak a szeme kihúzva tussal és ennyi. Nem szeretem a vakolatot, szexnél eleve nincs jó íze, amint nyaljuk-faljuk egymást. Viszont a bordó rúzst imádom, de csak olyanon, akinek szép a szája, valami kegyetlen izgató. Főleg, ha nyaljuk egymást és tiszta maszat leszek tőle. Amúgy nagy zsánerem, az otthon mackónaciban lévő, pulcsis, kócos hajú természetes szépségek, akik reggel is szépek kómás fejjel.
2018. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem értek egyet azzal, hogy minden nő szép sminkben. Szerintem a smink sosem változtat az arcalapon, na meg sok ismerősöm van, akinek olyan ellenszenves arckaraktere van, amin nem segít a smink (és nem csúnya arcbőrről beszélek). Egyik ilyen ismerősöm profi-sminkeshez is járt, mégsem vált szebbé tőle, mert nem a bőrével van baj, hanem az arcformáival.

A grimaszolás megint csak egy olyan dolog, ami nem smink-függő. Ha smink nélkül is olyan magabiztos, üde mosolya van valakinek, mint sminkben, az megszépíti.

Emellett meg nem árt ápolni is az arcot, én inkább ajánlanám arcbőr tisztitást, vagy szempilla-szemöldök vitaminizálást annak, akire ráfér ez, mintsem csak gúnyolódjak, ujjal mutogassak, hogy milyen csúnya. Szerintem egy bőrhibás nőn is lehet valami szép, bár nem jó mindig elrejtenie a hibáit, de mégjobb, ha kitudja kezelni azt.

2018. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom ezt az oriási különbséget a képeket, szerintem erről annyi butácska poszt készül. Mintha valakinek újdonsàg lenne az, hogy egy grimaszló nő ronda (a grimaszolás ugyanúgy elcsúfít férfiakat is, bárkit). Vagy a kék nadrágos hölgynél nem értem, hogy mitől lenne szebb az insta képén, egy fikarcnyi különbséget nem látok.


Nem mondom, vannak tényleg meghökkentő képsorozatok is, pl. mennyire képes eltűntetni az arcon végigfutó redvát a smink, valakinek az egész feje pattanásokkal, és egy szál se látszik ebből vastag smink réteg alatt.


De abban mi olyan meghökkentő, hogy valakiről szebb képek készülnek egy partin kiöltözve+frizura, miközben jól érzi magát, mint otthon nagymama kötött puloverbe bebugyolálva, egy törülközővel a fején. Az ilyesmi férfiakkal is így van, egy bizonyos fáradt állapotban senkiről sem készülnek jó képek, tehát nem állítanám ennyiből, hogy az illető ronda.

2018. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!