Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki HÍZÓkúrázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki HÍZÓkúrázott már azért, hogy jobban tetsszen egy férfinak?

Figyelt kérdés

Persze alapvetően mindenki maga miatt legyen olyan, amilyen, ne más miatt.


De mégis sokszor előfordul, hogy az a motiváció a fogyáshoz, hogy jobban akar tetszeni valaki egy férfinak.


Létezik ilyen a másik irányban is? Van aki próbált azért hízni, hogy jobban tetsszen valakinek?


Kíváncsi lennék az ilyen tapasztalatokra, mert mostanában foglalkoztat a téma. Kort is írjatok!



2018. jan. 19. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Vékony lány vagyok, az első barátom pedig idővel rájött, hogy a dagi lányok tetszenek neki. Akkor próbáltam hízni, most meg örülök, hogy nem sikerült :D
2018. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, azon vagyok, sajnos a genetika keresztbe tett ilyen szempontból, nehéz híznom bizonyos testrészekre. Pedig bármit megadnék, hogy megfeleljek Neki.
2018. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tönkreteszed magad egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzed magad jól úgy, ahogy vagy. A pasid keressen egy dagi csajt, ha neki azok tetszenek. Te pedig keress valakit, akinek így tetszel.
2018. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a telt magas nagydarab nők tetszenek, de nem örülnék annak, ha egy lány miattam hízna vagy fogyna.

Elsősorban magának feleljen meg és ne veszítse el önmagát miattam.

2018. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem emiatt, de én próbáltam "hízókúrázni", csak nem megy, nem hízok zsírra, vagy ha mégis, csak minimálisan. Elkezdtem többet mozogni, rendszeresen, az segített, de ha abbahagyom, visszafogyok. Én azért akartam, mert soványan nem éreztem jól magam a bőrömben, most jó.
2018. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább tömegnövelő kúra + edzésről hallottam. Több ismerősöm ment el terembe, hogy formálja az alakját, ne maradjon tovább tunya vagy pálcika, hanem szexi-nőies alakra vágynak 💃
2018. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, én... ha nem eszek éjszakánként pálcika vagyok.


Persze, a barátom úgyis szeret, de mikor sikerül felmennem 54-55 kilóig, akkor sokkal inkább dicsér. :)


28n, 170 cm.

2018. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most a sok kemeny sport ( szeretbol csinalom) miatt vert szenvedek a noies formak megtartasaert. ( magam miatt)

N

2018. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!