Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet problémám ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet problémám ebből az egyetemi "románcból"?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa helyzetbe keveredtem. Egyetemre járok,még két évig fogok is. Van ott egy férfi,aki ugyan nem tanár,de az egyik kutatási csoport vezetője és egyben komoly befektető is. A lényeg az,hogy megtetszettem neki. Találkoztunk is többször,randizgattunk. Szimpatikusnak tűnik,bár a stílusa és a gazdagsága vonzóbb,mint ő maga(nem csúnya,csak átlagos). Azt mondta,hogy tud nekem segíteni anyagilag is,illetve segít találni nekem egy jobb állást,mint amilyet magamtól találnék,plusz bemutatna a baráti körének is,akik szintén nem befolyásos emberek. Nem tudom mit tegyek. Erkölcsileg gáz,de nekem ezzel a részével nem lenne bajom. Viszont nagyon félek,hogy mi lenne,ha ez kiderülne az egyetemen. Gyakran látjuk ott egymást,és idővel egyre nehezebb lesz titkolni,azt meg nem akarom,hogy lebukjunk. És azt se szeretném,ha bárkinek eldicsekedne,hogy megvoltam neki.

22l


2018. jan. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteg kitartott egyetemista csajszi van...
2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is ha komoly befektető lennék, egyből felajánlanám a pénzem es a befolyásom az első arra járó egyetemista lánynak.. nyilván így lett ő is befektető, tudja hova kell fektetni a pénzt -.-"
2018. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva, igen, ha kitudódik, sőt magasabb körökbe is eljut a híre, akkor baj lehet belőle. Tisztázni kéne mielőbb, ha úgy van, akkor inkább jöjjetek össze.
2018. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Magyarán simán széttennéd neki a lábad egy-két beajánlásért cserébe, ergo qrválkodnál. Ezzel önmagában nincsen gond, rengeteg prosti van a világon, kedves egészségetekre! De tényleg. :)

A prostitúció viszon nem az a “szakma”, ami kívánságra titokban marad, sőt... ha erre adod a fejed (amivel alapból nincsen gond), akkor érdemes tisztában lenned a következményekkel...

2018. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mérlegelj, már csak a jövőd végett is.
2018. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
"...bemutatna a baráti körének is,akik szintén nem befolyásos emberek. Nem tudom mit tegyek." Ha kimondottan "nem befolyásos" emberekkel akarsz ismerkedni, Ajánlhatok több aluljárot, Széll Kálmán teret stb. (Csak érteném, hogy ezzel mit akarsz?)
2018. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocs,elírtam.Ők is befolyásos emberek. Ettől prosti nem leszek,csak nem szeretném ha később kitudódna,mert akkor még rosszabb helyzetben lennék,mintha csak egy átlag egyetemista lány lennék.
2018. jan. 19. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keveredj bele, később még nagyon megbánhatod. A befolyása és az anyagi helyzete miatt ne randizgass vele, csak ha emberileg, személyiségre is tetszik, de én a helyedben akkor sem fogadnám el a “segítségét”.
2018. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!