Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és mély a hangom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és mély a hangom. Nem tudok így olyan visongatós játékos hangokat kiadni, mint a többiek. Ez gáz a lányok szemében?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem tartom gáznak.


15L

2010. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én időmben a lányok még a férfias fiúkat szerették és ezzel együtt járt a mély hang is. Bár manapság egyre több az olyan kis emós fiatal akikről még azt is nehéz eldönteni, hogy fiú vagy lány.
2010. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
attól még általában nem annyira köszörűs a pasik hangja, hogy ne tudjanak a vidámparkban vagy a koncerten sikongatni poénból, vagy a csajnak hangokat kiadni.
2010. jún. 5. 17:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem tudsz visítani bizony nehéz dolgod lesz a lányoknál. Neked sem kéne olyan csaj aki nem tud állva 2 méter messzire elhugyozni.
2010. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Imádom a mélyhangot:)
2010. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én sem tudok visítozni,ha magas hangot hallatok akkor második szó után rám jön egy kisebb fajta köhögési roham

nekem nem volt nehéz feldolgozni ikszdé

2010. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagy az empátiátok:) amúgy tabáninak is jobb a beszédhangja, mint az enyém :S
2010. jún. 5. 17:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Utálom a visítozós pasikat.
2010. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mély hangom van, de én szeretem pedig csak 17 vagyok. A felnőtt haverjaimnak nincs ilyen mély hangja:)
2010. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a mély hang magas tesztoszteronszintre utal :) ez bejön a nőknek :) belénk van kódolva
2010. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!