Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Nemrég összeismerkedtem egy fiúval, akivel tök jól elbeszélgettünk hetekig. Aztán múlthét előtti pénteken megbeszéltük, hogy majd szombaton találkozunk (teszem hozzá ő kérdezett rá, hogy találkozunk-e, meghogy tök jó lenne..). Aztán a szombati nap nem is írt egésznap, aztán rákérdeztem, hogy akkor találkozunk-e és azt írta hogy halasszuk el mert rosszul van, erre irtam neki, hogy jobbulást és hogy oké.

De azóta nem is írt..

Szerintetek miért nem?

18/L


2018. jan. 21. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert rosszul van és épp alszik, szenved és nem a telefonját nyomkodja.
2018. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 2 hete?
2018. jan. 21. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Ez felejtos kislany :(

Majd talalsz valakit aki egyenes es oszinte. Ne irj mar neki.

2018. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nem most szombatról van szó. Akkor szimplán talált mást.
2018. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, hogy mennyi ilyet mesélnek a női barátaim...

Az eseti tipikus. Van egy srác, cuki, helyes, jópofa, tök jó arc. A lányok megkedvelik. Lebeszélnek egy találkozót. A srác nyeregben érzi magát, de semmi komolyat nem akart igazából, csak hódítani. Kb. első ránézésre látszik, hogy még jó pár csajjal ugyanúgy beszél.

Máskor szűrd ki az ilyeneket.

2018. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, azóta nem írtam neki.

Hát igen, de az ember reményked hogy hátha..:c

Na mindegy máskor jobban odafigyelek.

Köszöm a válaszaitokat!

2018. jan. 21. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!