Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már évek óta ismerek; kezdetben pusztán szimpatikus volt, de ahogy megismertem, egyre jobban megtetszett a személyisége, a jelleme... egyre inkább vonzódtam hozzá. Viszont mivel kapcsolatban él, nem kezdeményeztem nála, nem szóltam az érzelmeimről.


Tegnap felkavaró álmom volt - az illető lánnyal bolyongtunk a városban, ahol élünk, lerészegedtünk, közel öntudatlanra ittuk magunkat, aztán én magára hagytam őt. Majd reggel lett, újra találkoztunk, a lány egy fotót tartott a kezében, és keservesen sírt; a képen ő volt, egy ismeretlen férfi és egy nő társaságában, intim helyzetben. Még arra emlékszem, hogy a lány könnyek között, elszorult hangon kérdezte: "ugye, ez nem én vagyok?", az egész olyan volt, mintha öntudatlan állapotában zaklatták volna; aztán felébredtem, de még percekig feküdtem zihálva, dübörgő szívvel, fájó, szúró mellkassal. A tudattalanom üzent nekem? És ha igen, mit akart mondani?



2018. jan. 21. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Semmit rémálom. Az agyad olyan szereplőkből rakta össze, akikre gondoltál mostanában.
2018. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán hogy ne menj bele részegen gruppenbe... ;-)
2018. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!