Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam külföldön dolgozik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

olyan rég volt otthon és annyit mondtam már neki hogy jöjjön haza a hétvégére hogy mondta hogy megoldja.

Sajnos útközben megcsúszott az úton és neki ment egy fának.olyan rosszul érzem magam hogy miattam van. Ha kibírok még 3 napot és nem mondom annyit nincs ez az egész. Neki semmi baja. A kocsit kell javíttatni.

de olyan rosszul érzem magam hogy az én hibám


2018. jan. 21. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem kötekedésként, de mi is a kérdés?
2018. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintetek az én hibám?
2018. jan. 21. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi? Az, hogy összetörte a kocsit? Te vezettél? Ha nem te vezettél, akkor nem a te hibád.


Ha az a problémád, hogy miattad indult haza... nem kényszerítetted rá, ő hozta a döntést, az sem a te hibád. Ráadásul lehet, hogy ha 3 nap múlva indul haza, akkor is összetöri.


Szóval nem, nem a te hibád, hogy összetörte az autóját.

2018. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem is az élettársad a pasas. Ez egy síma távkapcsolat.
2018. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Szóval azért szenvedet Autóbalesetet a Párod mert nem bírsz a pináddal fsz hiányod vad és ebben a szar időbem hazarángadtad mert 72 óra az neked sok volt

Gratulálok.

És ha gerince nyaka tört volna .? Mert nem bírsz magaddal?

Elhiszem hogy hiányzik.

Tudom milyen várni mert az én Pàrom katona.

De nem kockáztatnám testi éppségét azért mert hiányzik és bszhatnékom van.


Komolyabb baj is lehetett volna.

Teljesen megértem hogy lelkiismeret furdalásod van. Nekem is az lenne.

De ez már megtörtént. Tanultál belőle.

24N

2018. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5! Te beteg vagy.Dehogyis a Te hibád,bármikor megtörténhet,a sors hozta így.
2018. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#5 Te hülye vagy. :D :D
2018. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös! Nem a kérdező hibája,ez egy szerencsétlen baleset,ugyanúgy bekövektezhetett volna akkor is,ha a párjának mondjuk egy halaszthatatlan ügy miatt kellett volna haza utaznia,de akár két nap múlva is megtörténhetett volna.
2018. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!